Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit próbáljak még ki, hogy...

Mit próbáljak még ki, hogy végre aludjon?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hónapos mult és nagyon rossz alvó!!

Már annyi mindent próbáltam:citromfűtea, levendulaolaj párologtatás, viburcol kup, Chamomilla, Sedatif Pc, de semmi hatása.

8 kor alszik el és reggel 6kor kel, meg éjszaka min 4-5 szőr.

Már nagyon nem birom, iszonyat fáj a fejem, éjjel nappal, 2 hét alatt több mint 2 doboz Advilt vettem be, mert annyira fáj, a kialvatlanságtól..

Kérlek Titeket SEGÍTSETEK!!!

Emiatt feszűlt vagyok egész nap és türelmetlen vele és a párommal is..


2010. márc. 19. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le nekünk,hogy milyen ruhája van estére,hány fok van,mit eszik vacsira,mennyit alszik napközben,mi változott mostanság.Szeretnék segíteni,de ez az infó kevés,és lényegében te ismered a legjobban.
2010. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok segíteni csak azért írok, hogy tudd sok ilyen van. Az enyém 13 hónapos múlt és 2x-3x kel éjjel mindig. Ha fogzik akkor van, hogy óránként kelünk. Én már próbáltam a sírni hagyást is, semmi eredménye csak a lelkiismeretfurdalás.
2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hós, akkor szokott ilyen soxor kelni éjszaka ha fogzik és fáj neki. Egyébként átalussza az éjszakát. Mondjuk nálunk nem tart 2 hétig a mizéria.... Nem jöttél rá, hogy mitől kel fel ennyiszer? Jól irta az első, kevés az infó. Ha sorban kizárz olyan dolgokat, hogy nem éhes e, nem fázik e, stb. úgy rá lehet jönni, hogy mi lehet a probléma esetleg.
2010. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nappal kb másfél 2 órát alszik, a kiságyában egy hang nélkül.

A szobában kb 20 fok van, de próbáltam már melegebbet és hidegebbet is , akor is kel.

Most egy rugiba alszik, de van mikor pizsi.

Este fél hétkor vacsi, maj lefekvés előtt tápi 200 ml.

Igen most fogzik, 1 hónap alatt az 5dik foga jön, de az a baj, ha nem fogzik akkor is ez van.

Már járt hozzánk természetgyógyász is, de semmi hatás.

Mikor kicsi volt a hasa fájt, majd mire kezdett volna jól aludni, ekkor volt 8 hós, kórházba kerültünk és szteroidokat kapoot hónapokig, na akkor volt hogy órákat fent is volt.

Most jó idelye nem kap semmi ilyesmit, de még sem alszik...

Ja jelentem most is sír, nem hajlandó aludni, pedig már lassan 9 óra..

na megyek is hozzá

2010. márc. 19. 20:55
 5/27 A kérdező kommentje:

És tessék, itt van mellettem, nem alszik, nekem meg szétszakad a fejem, mennék fürödni és aludni.

Tényleg nem tudom mit tehetnék, de vmit kell, mert érzem, hogy nem bírom tovább.

Folyton idegbeteg vagyok, pedig szedek vitaminokat, magnéziumot, Sedatifet, de robbani tudnék akármikor.

Páromat is kinyírom, lassan elviselni sem birom, soha nem éjszakázik vele, mert ő szakács és éjjel ér haza, 10-ig meg alszik.

Az sem érdekelne egyáltalán, ha mindig 6kor kellne kelnem, csak legalább addig aludnánk végre.

Tudom, hogy sokan vagyunk így és sokszor feltették már ezt a kérdést, de mindig bízok, hátha tud vki vmi új megoldást.

Annyi fele olvasgattam már ezzel kapcsolatban, de semmi nem segített, amiket javasoltak.

Már macskagyökér teát is próbáltunk orvosi felügyelet mellett, meg Sevenaletta nyugtatót, de semmi, ugyanúgy kel...

2010. márc. 19. 21:03
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló problémáink voltak és nekem a következők jöttek be: máshova tettük a kiságyát, közvetlenül a mi ágyunk mellett van, lefekvés előtt vagy AR tápszert vagy jó éjszakát tápszert kap,mert azzal lakik jól és később megy aludni,10 órakor. így este 10-től reggel nyolcig alszik! Remélem sikerül megoldani!
2010. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nálunk is úgy van a kiságy , hogy közvetlen a miénknél és még a rácsot is leszedtem, hogy egyből megtudjam nyugtatni, de hiába.Estére már Sinlacot adok,próbáltam már azt is, hogy hajnalban megetetem, de nem éhes , nem kéri.

Sőt aludt ő már el 9-10 kor is, de akkor is kel sokszor, meg reggel 6kor.

Pár hete még 7-8 ig is aludt, persze a keléseivel együtt.

Ja és most rápattant a ma kapott kismotorjára és nézi a Jóban-ROsszbant, kész vagyok:)

2010. márc. 19. 21:09
 8/27 anonim ***** válasza:

Jajjj Istenkém,meg vagy áldva! :-D


Hát valóban nehéz...


Azt kérdezném még,hogy amikor felébred,mit csinál?Iszik,szomjas,vagy játszana,rögtön visszaalszik?

2010. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáltad magad mellé tenni az ágyba?
2010. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne altasd nappal a kiságyban.Olyan,mintha nem tudná,hogy este van.Nappal nyugodtan lehet mozgás,zörejek,ha alszik.A kiságyban csak este legyen,hogy tudja,hogy ott van a hosszú alvás.
2010. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!