Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás tünetei 10 hónapos...

Fogzás tünetei 10 hónapos korban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

10 hónapos múlt a kisfiam.

Már van 7 foga.Most jöhet szerintem a 8dik foga.

Kb két hete elkezdett köhögni.Voltunk orvosnál,de azt mondta a doktornő,hogy semmi baja nincs.

Egy hete pedig nagyon taknyos,van hogy 5 percenként kell szívni az orrát.Tegnap óta meg alig eszik már.

Ma már kétszer hasmenése is volt.

A doki továbbra is azt mondja,hogy egészséges, mert az elmúlt két hétben legalább 5 ször voltunk nála.

Nem igazán értem,hogy mi lehet a gond.Semmi új kaját nem kapott.A doki is azt mondja,hogy nem beteg akkor csak az lehet,hogy jön a foga,vagy esetleg más?teljesen tanácstalan vagyok:(

Egyébként napközbe jól elvan szaladgál összevissza a lakásba, meg nevetgél,tehát a közérzete jó,és lázas sem volt.


2010. márc. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

11 hós a babám és 8 foga van, már jó ideje.

Nála a fogzás egyik tünete, hogy taknyos lessz és a másik, hogy étvágytalan.

Úgyhogy lehet a Te babádnak is jön a fogacska!

2010. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. márc. 19. 21:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos belázasodott.:( Adtam neki Germicid C kúpot.

Mostanra aludt el.Olyan forró volt a kis teste.

Most nagyon aggódom,hogy mi lesz.Holnap szerintem kihívom az ügyeletet.

2010. márc. 20. 04:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem semmi komoly!

Kettő hete 2-3 napig volt Nálunk is 38C' feletti láz és semmi más tünet. De, aztán elmúlt egyik napról a másikra.

Jobbulást a babádnak!!

2010. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!