Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tünetei lehetnek a 15...

Milyen tünetei lehetnek a 15 hónapos oltásnak a lázon kívül?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán kapta a lányom, már az elmúlt éjjel rosszul érezte magát, most lázas, és nem tudom eldönteni, hogy ez az oltás miatt van, vagy esetleg más betegséget is elkaptunk...
2010. nov. 30. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az oltás, mert ez az oltás minden 7. napon okoz lázat, rossz közérzetet
2010. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5.-12. napig láz, kiütések, levertség, náthaszerű tünetek.Valószínűleg az oltás miatt lázas a kicsid.Ha magas lesz a láza adj neki nurofent, vagy ha jól bírod idegekkel akkor kezd inkább hűtőfürdővel.
2010. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem 7-10 napot mondott a doktornő, ezért gondoltam, hogy korai, mert már éjszaka is csak a Nurofen segített. Óránként ébredt, és fájdalmasan sírt, így negyed 2-kor beadtam neki. Lázat akkor nem mértem, de láttam rajta, hogy rosszul van... Így tudott aludni 4-ig. :o(


A szemeiből jön nagyon a könny, és az orrából dől az átlátszó "lé".


Éppen tegnap volt az első napunk, hogy már nem kellett orrot szívni, mert előtte náthás volt. (Bár a fogai is nőnek...)

Csórikám. Nagyobbik gyerkőcömmel nem volt semmi ez után az oltás után, azért nincs tapasztalatom.


Meg a doktornő azt mondta, hogy bepöttyösödhet, hát abból semmi...


És ez egy nap alatt elmúlik?

2010. nov. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!