Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babak akkor is bufiznek ha...

A babak akkor is bufiznek ha elaludtak a vallon vagy fel kell oket ebreszteni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nehez a kisfiamat bufiztetni. Eves utan setalok vele amig a vallamon van, surolom a hatat, utogetem a feneket de 10 perc mulva mar ugy alszik mint a bunda, bufi meg sehol. Van ugy, hogy egybol bufizik ahogy felveszem de ez nagyon ritka. A kerdesem az lenne, hogy ha bealszik a vallamon akkor brobaljam felebreszteni (ami iszonyatosan nehez) vagy setaljak vele tovabb mert igy is bufizni fog csak ido kerdese? Probaltam, hogy leteszem, varok, felveszem tobbszor de ennek az lett a vege, hogy addig tettem vettem amig kibukta a kajat.
2010. márc. 19. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy böfizzen, nem kell, hogy ébren legyen, hisz azt önkéntelenül csinálják a babák, a levegő magától kijön. Ha 10 perc után se jön a böfi vagy egyszeri lerakás-felvétel után se, akkor valószínűleg nem nyelt levegőt, nincs minek kijönnie :)
2010. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen! Megnyugtattal. Akkor setalok vele meg egy ideig miutan elaludt hatha lesz bufi. Olyan jo, hogy igy elalszik a valamon mert akkor egybol mehet a kisagyba. Jo, hogy nem kell felebreszteni, ennek orulok nagyon. :) Meg nagyon kezdo vagyok, csak 5 hetes a kisfiam. Koszi megegyszer!
2010. márc. 19. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 10 percen belül nincs büfi,akkor nem kell neki,nem nyelt annyi levegöt. Ha kiakar jönni a büfi,úgyis kijön,ha alszik. Ne ébreszd fel emiatt szegényt. Az elején én is sokat büfiztettem,a vállamon már el is aludt,olyan sokáig fogtam,de büfi sehol. Rájöttem,hogy ha felemelem,1-2 percen belül ha nem büfög,akkor nem kell neki.
2010. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok! Nem fogom felebreszteni.
2010. márc. 19. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is bealszik a vacsinál és nincs büfi. Letesszük és alszik. Eddig nem volt gond. Néha büffent éjjel egy kicsit.
2010. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!