Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes babát fel kel...

2-3 hetes babát fel kel ébreszteni az evéshez, vagy várjam meg mig magától felébred és kéri?

Figyelt kérdés
A védőnőm mondta hogy ébresszem fel hogy 3 óránként egyen,de olyan jól alszik a levegőn hogy van hogy 4 óránként eszik.Ti hogy csináljátok?Nem sirós baba amúgy.
2010. máj. 26. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy felébreszd!Nem lesz baja, ha 4 óra múlva eszik.

Lenyelt a védőnőd egy tik-tak-ot?

2010. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érthet a védőnőd a szakmához. Fel ne ébreszd a babád. Fáradt és nyügös lesz, úgy sem eszik rendesen. Viszont ha éhes akkor magától felébred.
2010. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnek van igaza ebben az esetben,mert ilyen picinél még előfordulhat a besárgulás, ha nem kap időben folyadékot(anyatejet). Ébreszteni kell,nehogy baja legyen.Nagyon pici még.
2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd fel. Ha nem koraszülött, vagy nagyon kis súlyú vagy aluszékony az újszülöttkori sárgaságtól, akkor nem is szokták javasolni. Nem értem miért mondta. Nyugodtan aludjon!
2010. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Én soha nem keltettem a kisfiamat mindig akkor evett amikor felkelt!! Most lesz 7 hónapos de semmi baja nem volt nem sárgult be meg ilyenek!! Most is mondta a dokinő hogy 10óraira adjak neki gyümölcs pépet de reggel 8-kor eszik és egy óra mulva elalszik és délbe kel fel és azért nem fogom felkelteni! Kap dután vagy majd ha nem alszik délelőtt akkor majd kap 10órait!!
2010. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sárgult be ne ébreszd! Örülj! Nagyon :)
2010. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sárga, nem kell felkölteni. Az én fiam nem nagy súllyal született, és nem túlzás, első naptól, ahogy hazajöttünk, átaludta az éjszakát, egyszer sem ébredt. Nappal bepótolta, mert másfél-2 óránként kért, de sosem költöttem. Most 8 hónapos, és még mindig átalussza az éjszakákat.

A dokinak, meg a védőnőnek bólogattam serényen, hogy 3 óránként eszik...

2010. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kórházban besárgult,akkor tényleg olyan volt mint aki bekómált,de hál istennek ez már elmúlt róla,most már szépen gyarapodik is a súlya.É sem ébresztettem fel,ált felébred magától,de akkor már 4 óra is eltelik az előző evéshez képest.
2010. máj. 26. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Én ébreszteném
2010. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért ebben a nagy melegben figyelj oda, hogy 4 óránál több ne maradjon ki neki... ha tényleg nem sárga és attól aluszékony, ne ébreszd, de vigyázz ki ne száradjon!!!

az én fiam 6 hetes, 3-4óránként szopizik, éjjel csak 1x kel fel, de tegnap óta, hogy ilyen dög meleg van, nappal van hogy másfél-2 óránként szopizik, mert szomjas...

2010. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!