Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S kezd fogyni a tejem...

S. O. S kezd fogyni a tejem mit csináljak?

Figyelt kérdés

kisfiam 4.5 honapos. tizoraira meg uzsira kap gyümit ill pépit. azután már nem nagyon akar szopizni.

estére viszont kevés neki a tejem.


2010. márc. 19. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz én késöbb kezdtem a hozzátáplálást,de mindig úgy csináltuk,hogy előbb szopizott aztán egészítettem ki mással. Miután jól lakott mással persze,hogy nem kell neki a tej.

2010. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én előtte szoptatnám meg. Már nem lesz éhes, ha előtte kap gyümit meg pépet, így ritkábbak a szoptatások és egyre kevesebb lesz a tej. Én csak akkor adtam neki még enni, ha nem lakott jól a szopival. Bár 4,5 hónaposan én nem adtam még neki mást... De ha szeretnél mindenképpen a szopi után kínáld meg szerintem:-)
2010. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még nincs szükség az anyatejen kívül másra, természetesen ha ritkábban szoptatod, a tejed is kevesebb lesz. ha akarsz neki mégis adni tejpépet vagy gyümit, akkor az elég egy nap egyszer, inkább többször kapjon még anyatejet.délután ha tudsz feküdj le te is egy kicsit pihenni, hogy jobban tudjon termelődni anyatej.
2010. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, na a pihenés az egyetlen amit nem tudok megvalositani :)
2010. márc. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!