Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altattok ha már ül és...

Hogyan altattok ha már ül és áll a babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hónapos és egyszerűen nem bírom lerakni aludni. Bármilyen fáradt is nem marad fekve. Felül, mászkál és sír.
2010. márc. 19. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak beteszem a kiságyba. Eleinte Ő is feláll, de ha már elég fáradt akkor először leül, majd elkezd nyűglődni, lefekszik és elalszik. Kézben képtelenség altatni (pedig ezt is megtenném neki!) mert olyan erővel fordul ki a kezemből, hogy nem bírom megtartani:-) Este meg általában bealszik tápszer evés közben.
2010. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

berakom a kiságyba, kijövök a szobából, eljátszik az alvós nyuszijával, és elalszik....

jól hangzik, de tényleg így van, de ezért mi is küzdöttünk egy pár hónapot..

nálunk is volt idő, amíg ez volt a legnagyob probléma, sehogy sem akart aludni. akkor az lett, hogy mellé feküdtem a nagyágyra, ott elaludt, be a kiságyba, amikor ez már működött, akkor jött hogy a kiságyban egyedül.

volt pár nap sírás, de megéri.. most a barátnőm próbálja ugyanezt az ikerinél, és két nap után jobb a helyzet, már a kiságyban alszanak el egyedül, de még van kis sírás..(pár perc)

2010. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is be a kiságyba és mi kimegyünk a szobából. Pár perc és alszik. És nekünk is pár hétbe telt, hogy ez így legyen :-). Napközbe még ringatom és ha elaludt akkor teszem be az ágyba. Már tudja, hogy mikor lesz alvás és alig kell ringatni, de akkor valamiért nem alszik el egyedül. Legyél következetes! Ne vedd ki az ágyból, hanem mindig menj oda ha sír, de mindig egyre több időt várj! Nehéz, de megéri.
2010. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyan ez, ha már látom, h nyűgös, beteszem a kiságyba és eljátszik még 1 darabig, majd amikor hallom, h nem hallok semmit, akkor felmegyek betakargatni :)

Ez kb. fél éves kora óta így van. De ezt ő igényelte, jóformán anno egyik napról a másikra nem hagyta magát karban elaltatni, fészkelődött, ki akarta fúrni magát. Így betettem a kiságyba és ott az ő kis kényelmes pózában bealudt. Szerencsére így nem kellett különböző siratós módszerekhez nyúlni.

2010. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem altatom már hónapok óta karban. Egyedül elaludt az ágyában ha letettem. Mindig is a saját ágyában aludt el. Csak hát akkor még nem mászott és nem ült. Most feláll, mászik, v. felül ha lefektetem.

Azt nem tudom, hogy hogyan vegyem rá, hogy fekve maradjon.

2010. márc. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!