Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az urtica...

Mi a különbség az urtica urens 15ch és 30ch között?

Figyelt kérdés
Kislányom már csak reggel és este szopizik, de akkor se sokat, viszont tejem sok van. Kicsit csökkenteni szeretném, hogy ne fájjon, feszüljön. Melyik lenne a jobb?
2010. márc. 19. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A ch-s szám a homeós cuccoknál mindig a higítási arányt jelenti. Tehát a 15ch-s az kétszer olyan erős mint a 30ch-s.
2010. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PONT FORDíTVA: igen a hígitási számot jelenti a szám a CH előtt, de a homeos szereknél (elkészítésük miatt ) a nagyobb hígítás jelenti a nagyobb "erőt", szval a 30 Ch-s az erősebb ...uais a homeos szereket úgy készítik, h higítják -rázzák, hígítják rázzák...a végére már olyan nagyon fel van higítva, h csak pár molekula van benne a szerből...erejét a rázáskor felszedett energia, potenciál adja, tehát ha többet higítják, többet rázzák, nagyobb lesz a potenciálja így az "ereje" is
2010. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tej apasztására a 30as higítást szokták javasolni. Én nem szedtem,pedig rengeteg tejem volt,és a lányom elutasította a cicit mikor megjött a mensim. Hidegvizes borogatást lehet rá tenni,az is apasztó hatású. Én viszont azt csináltam, ha feszült,fejtem le belőle annyit hogy megszünjön a kellemetlen érzés,így pár nap alatt átállt a szervezet a kevesebb termelésre. Arra figyelj hogy maszírozd is nehogy begyulladjon. Ha homeós szer mellett döntesz, érdemes doki véleményét kérni,nehogy véletlen teljesen elapasszad a nem megfelelő adagolás miatt.
2010. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ch5 serkentő

ch15 szintmegtartó

ch30 apasztó

2010. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Akkor maradok a 15-nél

2010. márc. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!