Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen halat lehet adni 8,5...

Milyen halat lehet adni 8,5 hónapos babának, amiben nincs szálka?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki halat adni, a védőnő azt mondta tengerit adjak. Ma voltam boltban, néztem hekket, meg volt tengeri hal Kínából, de ez utóbbira is rá volt írva, hogy lehet benne szálka. Végül nem vettem meg egyiket sem. Ti milyet vesztek? Légyszi írjátok meg a hal fajtáját, meg hogy hol veszitek, vagy esetleg hogy mi van a csomagolásra írva. És hogy készítitek el? Köszi szépen!
2010. márc. 18. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen pici babám, de egy hete vettem Bp, a Lehel piacon a halasnál, tehát friss Naphalat, abba nem volt egyáltalán szálka.
2010. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves korig üvegesben add csak a halat, az a biztos. egyébként 1 év alatt az általad készítettet nem is eheti, legalábbis én 1000 helyen azt olvastam.
2010. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a panírozott halrudacskákat szoktam neki adni. Kisütöm, a panir részét leszedem és úgy adom oda neki!
2010. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! akkor lehet maradok az üvegesnél egyelőre. Sajnos mi messze lakunk Pesttől, de van egy halbolt itt is, lehet ezt a naphalat megnézem

köszi még egyszer!

2010. márc. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!