Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért habos a tápszerünk? SOS!

Miért habos a tápszerünk? SOS!

Figyelt kérdés

Mildibé2-es natur.

Amikor fölrázom a fele csak hab...mit csinálok rosszul???


2010. márc. 18. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jól van, örülök, hogy megoldódott itt ez a kérdés is:) Mondjuk gondolnom kellett volna, hogy ha a 2-es tápot adod, akkor már nem nagyon kicsi:)


Nekem is kellett az elején pótolni, mert estére elfogyott, nem volt elég.


Remélem nem rosszul csengett, hogy megkérdeztem, hogy mennyi idős, meg hogy tudott-e szopizni, nem rosszindulatból tettem, tájékozódtam:) Arra gondoltam, hogy a beba ha 1-est ajánlom akkor neked. 2-est nem próbáltam sosem, olyanunk nem volt:)


Még leírom: 3 hónapos korában majdnem elapadt a tejem, de teljesen, és utána csak úgy tudtam megtartani, hogy fejtem mint egy őrült. Amikor az egyiket kiszopizta, átraktam másikra, és addig az elsőt fejtem.. ezzel vissza is jött, és a végén annyi lett, hogy nem kellett neki pótlás sem, de nagyon macerás egyfolytában a mellszívón lógni esténként 2 órát, mire minden csomót kimasszíroz az ember.. én nem ítélkeznék senki fölött, ha egy idő után túl macerás neki. 10 hónapig bírtam- igaz akkor addig 2-3 óránként kelt éjszaka a manó szopizni úgy, hogy nappal nem volt egyáltalán hajlandó, és fejnem kellett egész nap.. így nem akartam tovább tartani..

2010. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem volt bántó amit írtál...sőt! Így volt kerek a történet. Egyébként örülök h tudtam eddig is szoptatni a kisfiamat, hisz a kislányomat egyártalán nem tudtam. (akkor még nagyon fiatal voltam, és nem valami kitartó...)

Viszont nem akarom már visszahozni a tejcsimet, hisz a 171cm magasságomhoz alig vagyok 53 kiló. És a kicsiknek szükségük van rám...a tejcsim meg pótolható.


Viszont a tápszer szaga...iszonyatos...hihetetlen h úgy felhörpinti, én meg úgy sajnálom h ilyen büdi valamit iszik...

2010. márc. 19. 13:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva, ha 6 hónaposan megy el, lehet nekem sem jut eszembe visszahozni.. csak az a 3 hónapos kor, olyan kicsik még olyankor, sajnáltam volna, ha nem teszek meg 1-2 próbát a tejci érdekében:)) sikerült, szerencsém volt:)
2010. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!