Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tépi a kis nuniját?

Miért tépi a kis nuniját?

Figyelt kérdés

7 hós kislányom,amint leveszem a pelenkát,máris nyúl oda,belékap,és elkezdi kegyetlenül tépni,mintha viszketne neki,de nem látok pirosságot,sebet,semmit,szép tiszta neki.Szaga sincs.

Tiszta vér vörösre képes kivakarni.Ha nem engedem,akkor a pocakját vakarja tiszta erőből.

Nem értem mitől lehet,nem használok semmilyen krémet,mert azoktól volt kiütéses.Csak popsitörlővel törlöm,és azt sem cseréletem le,ezt pedig csak mostanában csinálja.Ha a body-t leveszem,már tépi a pelust.


2010. márc. 18. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Leht, hogy észrevette, hogy ha birizgálja, bizsereg. De mivel ilyen korban a kézzel való manipuláció nem olyan fejlett, ezért "marcangolja"
2010. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most ez komoly?Tehát csak ismerkedik vele?
2010. márc. 18. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak ismerkedik magával. Az enyém 13 hónapos és fürdésnél mindig a fenekét markolássza. :p

Egyébként amikor tisztába teszem nagydolog után és próbálom neki kitisztítani a nuniját is akkor Ő mindig nevetni szokott.

Visszatérve a tiedhez, ha viszketne neki akkor ruhában is csinálná.

2010. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Lehet irritálja a pelenka,nekem is van olyan alsóneműm amitől viszketek kegyetlenül:S

A pakliban az ismizés is benne van,én már 2-3 évesen masztiztam,mint minden kislány,vagyis a többség...

2010. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fürdés közben is csinálja,a vízben,ott csücsül.Már pelenkát is cseréltem,tuti nem az... először zöld tescos volt,aztán pampers 12 órás(aminek pelenkás nyuszi van a hátulján felhőkkel)most pedig kamillás sleep&play.
2010. márc. 18. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
8 hós kislányom is marja, meg csapkodja a puniját (csak a szeméremdombot) meg a pociját ha meztelen. Szerintem játékból, mert nekik új érzés a csupasz bőr tapintása, csapkodása. Ja. és a pelust ő is szokta tépni. :)) Haláliak, szerintem ne izgulj, rövidesen biztos abba fogják hagyni.
2010. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze,ismerkedjen csak,normális dolog,csak féltem,hogy esetleg baj van.Ő rendesen belemarkol,ameddig tud :-D,nem csak a szeméremdombot.Jaaa...és igen,nála is a hasütögetéssel kezdődött,most meg vakarja.Akkor biztos elmúlik nála.
2010. márc. 18. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
15 hós kislányom is csinálja, de szerintem nem kell izgulni miatta.
2010. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem fiam van, de ő is ezt pont ezt csinálja, nekem már a puszta látvány fáj, ahogy tépi:D ismerkedik magával, és ő is vakarja a hasát, teljesen pirosra.


Minden egyezik nálunk is, amit írtál, csak ő fiú:)) én nem aggódtam idáig:) szerintem te se aggódj:) Jókat mosolygok magamban, hogy már most tiszta pasi:)

Rögtön, amikor meztelen lesz, azonnal kezdi:)

2010. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt vagyok kivételnek,23hós a kislányom de még soha nem csinált ilyet,20-hós kora óta szobatiszta,de eleinte se csinálta.
2010. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!