Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az alvási rendszer a 7 hónapos babámnál?

Figyelt kérdés
Este 8kor leteszem pancsi és vacsora után aludni, azonnal elalszik de csak reggel fél6-6ig. Nem túl korai kelés ez, tovább kellene neki aludnia? Nappal alig alszik másfél órát, születése óta. Tápszeres, már egy ideje hozzátáplálom. Attól tartok kicsit korán kel. Más babája tovább húzza a szunyát. Jó ez így, vagy tényleg rövidet alszik?
2010. márc. 18. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is 7 hósak vagyunk.

Az enyém kb. 21.30-22.00 mire bealszik és reggel kb. 6.30-07.00-ig alszik. Bár van, hogy 1x, vagy többször megébred éjszaka, akkor kap cumit vagy adok neki vizet inni.

napközben kb 3-3,5 órákat alszik, kisebb-nagyobb bontásban.

Egyébként nekem mondta a gyerekorvos, hogy rakjam le este 8 kor aludni, mert a 10 már késő. De nekünk teljesen jó a saját kis "rendszerünk". Én már csak azért sem preferálom a 8 órás alvást, mert tényleg reggel 5-kor ott kukorékolna a manó. Egyébként lehet, hogy azért kel etiéd ilyen korán, mert este korán teszed le. Ami a nappali alvást illeti, hete, hogy neki ennyi az igénye. Ha nem nyűgös, fáradt.

2010. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom később lerakni aludni, mert nem bírja tovább. eszik, büfi és már alszik is. néha nyűgös, a kevés nappali alvások miatt, de nem tudok vele mit csinálni, ringatom, babakocsiban tologálom mégsem alszik többet, akármit csinálok vele. a szemét törölgeti sokszor, de ha leteszem az ágyba sírni kezd.
2010. márc. 18. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is este fél 9-9 körül alszik el, és reggel fél 7, de legkésőbb 7kor kel, és nem alussza végig az éjszakát, nagyon sokszor kelek hozzá a cumi miatt. :(( Szóval nálunk még rosszabb a helyzet, de szerintem ha 10 órát egy huzamban végégalszik a babád, az tökkélletes... :))
2010. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!