Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha júniusig van írva a szavide...

Ha júniusig van írva a szavideje a fogamzásgátlónak, akkor megvennétek úgy, hogy azt szednétek még július végéig-augusztus elejéig?

Figyelt kérdés

Általában még jó 1-2 hónapig a gyógyszer miután lejár,nem?

Vagy ennél nem érdemes kockáztatni?


2010. márc. 18. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel nem játszanék. A gyógyszer az gyógyszer. Ha netán már nem hatásos, vagy nem annyira, akkor máris ott a baba. Netán még kárt is okozhat.

Én nem vennék olyat, ami lejár mielőtt beszedném.

2010. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
belekalkulálnak elméletileg a lejárathoz egy-egy hónapot, de én sem kockáztatnék. Ugyanolyan gyógyszert vehetsz máshol is, későbbi lejárattal, az a biztos!
2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem úgy működik, hogy a június 30-ig érvényes gyógyszer július 1-én már nem fogyasztható... Csupán a gyártó addig az időpontig vállal érte garanciát.


Én megvenném, de a te esetedben te döntesz, nem én.

2010. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tenném.

Nem akarlak riogatni de tabletta mellett mosolyog itt mellettem egy csöppség.És nem is volt lejárva:))

2010. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Az utolsó eléggé vicces volt!! :) :)


Igazából 3500 ft-ért van meghirdetve 3 havi gyógyi,és nekem is pont júniusig van a szavideje annak,amit most szedek,így nem tudnám még felcserélni sem,hogy előbb azt veszem be...:(

Na mindegy...:(

Akkor nem kockáztatok...:(

Bár bevan tervezve a tesó is,de nem 1 éven belülre...:)


Még egyszer nagyon köszi a válaszokat!!! :)

2010. márc. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!