Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek a bébiételekhez...

Hol veszitek a bébiételekhez hozzákeverhető búzát, kölest. Stb?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom, hogy búzát, kölest és még más finomságokat adtok babáitoknak. Ezek bio termékek? Milyen márkák és hol lehet őket megvásárolni? Őrölt formában vannak? Mihez adjátok? Főzelékhez, tejpéphez, gyümölcshöz?
2010. márc. 18. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneket csak bioboltokban vagy áruházak biorészében lehet kapni, akkor is, ha pl. a köles nem bio. Ezek nem őröltek, pépesíteni kell őket főzés után.
2010. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
DM-ben, vannak belőle BIO verziók is, de én azt annyira nem nézem. Nem őrölt, el kell készíteni, aztán darálható a kajával együtt. Kölest a bébim nem szereti, úgyhogy mostanában csak zabpelyhet kap, felforralom mikróban, utána pedig a gyümölcshöz turmixolom.
2010. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, utánanézek. Akkor ezeket ne is a babarészlegen keressem ezek szerint. Azt nem írtátok mihez adjátok? Csak főzikhez?
2010. márc. 18. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyümin kívül persze.
2010. márc. 18. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól tudom a müllerben is lehet kapni ilyeneket.

2010. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mi múltkor az Auchan babakajás részén vettünk zabpelyhet.A dm-ben is láttam valamiket...

2010. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!