Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát mivel adjátok babátoknak?

Céklát mivel adjátok babátoknak?

Figyelt kérdés
Ma adtam neki céklát krumplival.Arra gondoltam,legközelebb karfiollal adnám neki.Ti mivel adjátok?
2010. márc. 18. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én még eddig csak krumplival próbáltam. De hajrá! :-)
2010. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÉN BANÁNNAL TURMIXOLTAM ÖSSZE, de nem főztem meg a céklát, adtam hozzá még mézet is, imádja, igaz 15 hós az enyém:), ja és uzsira kapta, nem ebédre.
2010. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én almával,uborkával,répával szoktam.a nagynak,aki most 1,5 éves úgy csinálom,hogy reszelt uborkát,répát,almát összekeverek babajoghurttal,és imádja:)
2010. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Babám kedvence : Cékla + sültalma + csirkehusi + rízs :) Imádja!
2010. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én krumplival főztem meg neki,majd a vége felé mikor már majdnem megfőtt dobtam hozzá egy fél almát is,így az is megpárolódott...

nagyon ízlett a babámnak.


egy kis off....:)

én azt szeretném kérdezni attól aki írta,hogy rízzsel is szokta adni,hogy hogy főzi meg a rízst? (vagy attól,aki még tudja...:))

múltkor próbálkoztam főzni,de az lett a vége,hogy én ettem meg a javát,mert nem sikerült jól leturmixolni...darabos maradt,így átkellett paszíroznom legalább annyit,hogy az akkori kajájába legalább rakjak,mit akkor evett...:)


Nagyon köszi a választ,és bocsi az off-ért!!! :)

2010. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
burgonyával + meggyel. A céklát reszelem a főzelékbe, úgy hamarabb megpuhul és könnyebb villával összetörni.
2010. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy sütöd a céklát!Alufóliába becsomagolod és be a sütőbe(mint a héjában sült krumpli).Minden vitamin benne marad,sokkal finomabb,mint főzve!Én főtt krumlival szoktam csinálni,feltétnek pedig sajtot reszelek rá.A 9hós kisfiam imádja.Csak vigyázz a foltokkal!(Emésztés után is!;-))))
2010. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
krumpli + alma
2010. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!