Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros az alufóliában való...

Káros az alufóliában való sütés? Miben süssek helyette a babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

??? ezt még nem hallottam:O Káros az alufólia? Miért kioldódnak belőle az anyagok vagy mi? Pfff...


Amúgy nem értem,hát készíthetsz úgy ételeket mint a sajátotokat,nem? Csak mondjuk sokkal kevesebb olajjal, nem szabad fűszerezni...vagy én tudom rosszul?(én még nem tartok ott)


^^

2010. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most hallom először. Mitől lenne káros?


Mindenesetre ha kerámia sütőtálban vagy jénaiban sütsz, abból garantáltan nem szabadul át az ételbe egyetlen molekula sem a tál anyagából.

2010. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pfffúúú... ennyi erővel ne süssünk semmiben, kizárólag kőlapon, mert a teflon serpenyőből a teflon oldódik le, a kerámia tálról a kerámia bevonat, a vaslapról meg a vas, és még sorolhatnám.... (B)
2010. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.A doki szerint az alumínium megy át az ételbe,de ezek szerint nem kell aggódnom,továbbra is alufóliában sütök.
2010. márc. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!