Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak bevezetném a...

6 hós babámnak bevezetném a húst, de miután annyira kis adagot ehet hogy tároljam hogy ne romoljon meg? Nyersen fagyasszam vagy főve? Miben? Alufóliában? Nem ragad bele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Kik-ben vettem mini fedeles műanyagdobozokat, abban tárolom. Egy csomagban volt 10 vagy 12 db. Megfőztem a húst és kis adagokban beraktam a fagyóba. Mostmár a vasárnapi levesből szoktam néha kivenni és fagyasztani, mert már nagyobbak vagyunk. Sokan viszont jégkockatartóban teszik el. Szerintem az is jó, csak nehezebb kiszedni belőle.
2011. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jégkockatartóba nyomkodtam bele az összepépesített husit. Nem nehéz kiszedni belőle.
2011. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. En ugy csinaltam, hogy vettem egy csirkemellet, azt apro kockakra vagtam es ugy tettem foliaba es mindig annyit vettem ki amennyi kellett.
2011. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jégkockatartóban raktam el. Megfőztem a csirkehusit, összepépesítettem, belenyomkodtam jégkockatartóba, aztán mikor megfagyott, kiszedtem, át pakoltam egy zárható tetejű dobozba. Minden kajánál egyet kivettem, nagyon praktikus volt.

2011. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felkockázom a húst, megfőzöm, és úgy teszem jégkocka tartóba, és mehet a fagyóba. Nem nehéz kiszedni, mert 1 lyukba 2 kicsi húskocka kerül, és nem nyomom bele, csak beleteszem.
2011. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha nem főzöl neki külön húst hanem a ti húslevesetekből veszel ki neki egy pici darabot.
2011. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén megfőzöm a húst, összepépesítem, és jégkockatartóba teszem. Szerintem nagyon praktikus, és így van mindig annyi, amennyi egyszerre kell a babának. Mi egy héten egyszer eszünk húslevest, és hát annyi azért nem elég neki, hogy egy héten egyszer kapjon csak húst. Ráadásul én úgy tudom, hogy eleinte nem ehet fűszeresen főtt húsokat.
2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek a válaszokat.
2011. aug. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!