Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet ezt "elfogadtatni"?

Hogyan lehet ezt "elfogadtatni"?

Figyelt kérdés
Nem anyósos tma, sokkal prózaibb. Szeretnék egy járókát, de a férjem nem érti, minek? Légyszi írjatok példákat, mert ha hazajön szeretnék érvelni neki! /ez nem vicc!!/ Szóval: Miért is jó a járóka?
2010. márc. 18. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztonságban elvan benne a gyerek, amíg Te végzed a munkád otthon. pl. ezért :)
2010. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Például azért, mert ha valami sűrgős dolgod akad pl: mosdó, csengetnek, vagy porszívózól stb, nyugodtan beletehetd anélkül, hogy aggódnál. Az enyém most is abban van, tud benne kúszni, kapaszkodik a fellógatott zanélős állatokra. 5 hós kora óta van, most 8 hós
2010. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem se értette meg bármit mondtam neki, miért is jó. Ha te úgy gondolod hasznos számodra, márpedig az tudja mi a jó, aki otthon van a gyerekkel, akkor menj el és vegyél egyet. Aki ezt most nem érti mire jó, az később se fogja. Ha ő lenne otthon és így tudna a gyerektől valamit csinálni, anélkül, hogy az veszélybe sodorja magát, már lehet rájönne.
2010. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Akárhonnan nézzük, wc-re mondjuk neked is ki kell menni napközben. Addig sem lehet egyedül hagyni a babát, mert mi van ha belenyúl a konnektorba, magára ránt valamit vagy bármi olyasmi történik vele, aminek komoly következményei lesznek. Pár másodperc alatt is megtörténhet a baj. Ezenkívül számtalan olyan dolog van, ami miatt pár percre, szüksége lehet anyukának. Például enni neki is kell időnként, takarításban, főzésben is segíthet ha van hová tenni a gyerkőcöt.

Tudom, most egy férfiember arra gondol, hogy pár percre miért nem lehet betenni az ágyába, de erre is van válaszom. :-)Már kicsi korban éreztetni kell a gyerekkel, hogy mire való az ágy. Meg lehet tanítani neki, hogy ha beteszitek az ágyába, akkor alvás van tehát azt, hogy egyedül elaludjon. Ez viszont nem működik akkor, ha olyankor is beleteszed amikor nincs alvásidő.

2010. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de jó hogy van "sorstárs". Neki nem volt babakorában /akkor teljesen felesleges:)/, szerinte úgyis mászkál a gyerek, minek is az?:) De ha beleraknám talán nem próbálna egész nap mindenhova felakaszkodni .....
2010. márc. 18. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg és mutasd meg h amig ne főzöl addig milyen jo, h a baba lát, de biztonségban van!

a szemének csak hisz!

ja és mutasd meg mit csinálna ha nem lenne benne!

tuti elindul a konnektor felé!de időben kapd el:D

2010. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
attól, hogy neki nem volt járókája, még jó dolog lehet. nekem pl. volt, de nem azon múlik, hogy a lányomnak lesz-e, hanem majd meglátjuk, mennyire tudok rá figyelni, úgy, hogy dolgoznom is kell mellette.
2010. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a baba a járókában van, tudsz a férjednek vacsorát főzni. A baba sem érzi úgy, hogy egyedül van, mert látod, tudsz beszélni hozzá. Én nem tudom mi lenne velem járóka nélkül.
2010. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na akkor példálózzál velem, mert én már 1000x megbántam 1 éves lányomnál hogy nem vettünk!! Ezt komolyan mondom, ha újra kezdenénk már egészen picitől beleszoktatnám. Miért? Mert gyakorlatilag egész nap a valagamban van a drágám, vagy ha éppen nincs akkor azt kell lesnem hogy hol is jár és mit is csinál, az állandó pakolásokról nem is beszélve, vagy a wc-re is jönne be utánam meg hasonlók. Mutass meg neki engem :))
2010. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk nem kifejezetten járokánk van, hanem egy kb 3 X 2 méteres játszóház, aminek az oldala hasonló mint a gyerekágyaké, szal rácsos, az aljára meg vettünk ilyen szivacs szerü cuccot. De nagyon jó. Biztonságos, megtanult egyedül is eljátszani, gyakorolja a kis tudományát: mászik, kuszik, felkapaszkodik. Mond meg a párodnak, hogy nagyon sok szakember is azt javasolja, hogy a babát hagyni kell egy kicsit egyedül játszani, mert ha mindig kézbe van és mindig fel van kapva, akkor sokkal nehezebben tanul meg dolgokat, az izomzata se fejlödik rendesen stb. Saját magának kell rájönnie, hogy mit hogyan tud megvalósitani, ehhez viszont kell egy biztonságos terület, ahol kibontakozhat.

Remélem segitettem.

Puszi nektek

9 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!