Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem viseli el babám ha le van...

Nem viseli el babám ha le van kötve az ülésbe. Hogyan lehetne elfogadtatni vele? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sem a babakocsiba sem az etetőszékbe!Szaggatja magáról.
2009. júl. 9. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hu ez elég ismerős probléma:) Az én lányom is ilyen volt. Én olyankor probáltam a figyelmét elterelne valamivel vagy az autóba a kezébe nyomtam valami játékot rákcsálni valót,de bevallom őszintén ez is csak ideig-óráig vált be. A babakocsit sose viselte el igazán akkor oldodott meg ez a gond nála amikor már nem kellett használni,az autóba meg már nyugodt mert elég idős ahoz,hogy megértse miért is fontos bekötni. Azt hiszem ezek a gondok majd magátol oldodnak meg,hisz a mai napig nem tudom miért nem birta elviselni.
2009. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ,várom már mikor hagyja abba!
2009. júl. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!