Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom szerint azért nem...

Anyósom szerint azért nem beszél a kislányom mert sokat van a járókában és nem foglalkozom vele eleget. Lent?

Figyelt kérdés

12.-én volt 1 éves a kicsim. Már 10 hónapos kora óta önállóan jár. Nagyon sok dolgot megért de nem beszél. Annyit mond, hogy táttá, te/a telefonra/, tá /távirányíróra/ meg néha hogy baba. régebben mondta hogy mama de már nem.

Reggel 40 percet van a járókában, ebéd után felet, délután néha 30-20 percet. Sokat olvasok neki, de sokszor otthagy és inkább járkál fel alá a lakásban.

Ha a járókában van bekapcsolok neki valami mesét, amit olyan 10-15 percig néz aztán játszik.

Tényleg az én hibám? Ne tegyem be a járókába, vagy mi legyen?

Egyedül vagyok apa estig dolgozik és csak akkor tudom a házimunkát elvégezni ha a kicsi a járókában van.


2010. márc. 18. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsi nem félévesen, hanem másfél évesen beszélt folyékonyan, elírtam :-)
2010. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel szerintem semmi baj! Attol hogy a jarokaban van, es ahogy irtad, nem hosszu ideig, a beszed fejlodese nem fog elmaradni. Nem minden egy eves gyerek beszel! Az en ismerosom kislanya mar masfel eves es meg mindig csak szavakat mond. Tapasztalatbol meg nem tudok irni, mivel az en fiam meg csak 6.5 honapos, es a fiuk amugy is kesobb kezdenek beszelni. En mondjuk allandoan beszelek hozza, ha kettesben vagyunk, pl a fozok, beultetem a babakocsiba, kozel rakom magamhoz es forgatom arra amerre en vagyok, es allandoan beszelek hozza. Most ezt csinalja anya...most ez kerul a levesbe stb. Imadja! Kozben a kezebe adok kulonbozo targyakat, fakanal, pohar stb.

Attol hogy a jarokaban van a kislanyod meg nem hatraltatod a beszedfejlodesben!!!

2010. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó tudni, hogy nem vagyunk lemaradva.:)
2010. márc. 18. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!