Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van kis étkű babája?

Kinek van kis étkű babája?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 09:00
 1/6 A kérdező kommentje:
A lányom hat hónapos. Mindig is kevesebbet evett mint az átlag babák, jelenleg a folyadékból 180 ml helyett eszik kb. 110-et, a szilárdból meg nem eszik meg egy üveg bébikaját, van hogy csak a felét. De nem kér egy óra múlva, nem marad éhes, egyszerűen elég neki ennyi. Vidám baba, mindig mosolyog és nem is mondható soványnak. Csak emiatt nem is duplázta meg a születési súlyát. Engem nem aggasztana a dolog de a dokink állandóan csesztet hogy tömjem.Mit csináljak?
2010. márc. 18. 09:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én gyermekem 22 hónapos lesz,de nagyon kis étkű,kevés dolgot szeret,válogatós(ami szerintem részben az én hibám is),de eröltetni nem szabad,majd kialakul náluk.Te esetedben mi a helyzet?
2010. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Az én babám 4,5hónapos és ő is csak 120ml-t eszik:S ráadásul 4 óránként:( viszont a súlya rendben van.Mi még csak gyümiket eszünk de abból megeszik egy üvegggel!

2010. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 és fél hónapos kislányom sem nagyétkű, sosem evett annyit, mint a vele egykorú gyerekek. Ez nagyon sokáig aggasztott, mert voltak időszakok, amikor tényleg nagyon keveset evett, de a súlya mindig rendben volt, úgyhogy mára már megnyugodtam. Szerintem ne izgulj, mert minden baba más, és ha jókedvű, elégedett, akkor elég neki annyi, amennyit kér. Ha tömöd, végképp megutálhatja az evést, ebbe a hibába én is majdnem beleestem, úgyhogy szerintem ne hallgass az orvosra.
2010. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom tömni mert azt hallottam hogy ha most erőltetem az evést akkor később nagyon rossz evő lesz.
2010. márc. 18. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 28-án lesz 6 hónapos. Nem nagy evő: folyadék csak szopi (ez max 400 ml 1 nap összesen) reggel fél üveg gyümi, nagyon ritkán 1 egész, délben 1-1,5 dl főzelék, mikor milyen kedve van, délután pedig 2szer eszik 60-80 ml tejpépet. Percentilis táblán nézem a súlyát, aszerint rendben van, április 8-án megyünk a dokihoz kontrollra, kíváncsi vagyok, mit mond.
2010. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!