Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisgyerek is ilyen "szőröz...

Más kisgyerek is ilyen "szőrözős"? 20 hónapos lányom hihetetlen kis rigolyás tud lenni.

Figyelt kérdés

A nyitva maradt szekrényeket becsukja, a fiókokat betolja, ha nincs az ásványvizes üvegen a kupak, rögtön kiabál, hogy "teteje", ha a mustáros flakon teteje nincs visszacsukva, szintén szól, a díszpárnákat leosztotta, melyik anyáé, apáé, övé és a babájáé és nem lehet cserélni, stb.

Apja szerint tőle örökölhette, ő ilyen egy kicsit, de ezeket nem láthatta tőlünk. Ez kisgyerekeknél ilyen szokott lenni és kinövi, vagy ez nála jellembeli dolog és ilyen precíz csaj lesz?


2010. márc. 18. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

úúú, az én szintén 20hónapos kisfiam is ilyen.kikészít :)

dettó, ha valami nem a heyén van,ő teszi vissza, vagy ha nem tudja visít.kis rendmániások.

2010. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónapos kisfiam is ilyen. Nemrég bankba voltam vele és nyitva volt az egyik ügyintézőnél a szekrény alig tudtam visszafogni, mert oda akart menni becsukni annyira zavarta:). Kár, hogy egy idő után kinövik ezt a rendmániát.
2010. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 19 hónapos kislányom is nagyon preciz.Ő pl. ha meglát egy szöszt a szőnyegen felveszi és rohan is vele a kukába,ha eldől a cumisüveg azt fel kell állitani,ajtó becsukva stb:) Bár rendet csak akkor szokott magaután rakni amikor kedve van.Én mondjuk ezt a csillagjegyének (szűz) tudtam be, majd meglátjuk hogy kinövi-e.
2010. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!