Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszobába sólámpa? Pontosan...

Babaszobába sólámpa? Pontosan mire jó? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A sólámpa semlegesíti az elektroszmogot, amit az elektromos berendezések bocsátanak ki, illetve jó hatással van a légutakra.Én használom éjjeli fénynek is, egész éjjel ég a gyerekszobában, de a mi szobánkban is van évek óta.

/Z/

2010. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ment egész éjjel a sólámpa, de pl. amikor éjjel tisztába kellett tennem, akkor azt kapcsoltam fel. Nem volt olyan durva fénye, hogy teljesen felébredjen a kicsim, de azért a lényeget láttam.
2010. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Off, bocs!

Akkor érdemes venni? Káros hatása nincs?

2010. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is az az éjjeli fény. Nagyon barátságos fénye van, lányom jól alszik mellette, ma egy hónapos. És nem kell éjjel a nagy lámpát kapcsolgatni nála. Káros hatása biztosan nincs, és elvileg pozitív hatásai vannak lsd. korábbi válaszolónál. Szerintem még a légutaknak is jó, mert a sókamra is hasonló elven működik (sót melegítenek)
2010. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, jótékony hatással van a légutakra, ahogy előttem már írták. És a másik szempont: csak azt kapcsolom fel, ha be kell menni hozzá éjjel, vagy ha hajnalban megyek etetni. Kellemes, lágy fénye van, és a baba nem ébred, nem élénkül fel tőle, viszont látok annyit, amennyit kell. Szerintem vegyél, mert megéri. (B)
2010. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van, bár a mi szobánkban (a kicsi szobájában csak a földre tudnánk tenni, és ha elfelejtjük azt enné, egyszer már a miénket megkóstolta)

Párom a légutakra gyakorolt hatása miatt használja évek óta, és jó hatással van rá(asztmás) a fénye nagyon kellemes, nem erős, így este látok, ha valamiért felkel a kicsi, de őt nem zavarja.

Szerintem érdemes venni. Szép és praktikus is:)

2010. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen,a léguti betegségek illetve allergiák ellen kitünő,de mint hangulatfény is remek! Egy Apuka.
2010. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi Apuka! vettünk végül a szobába. remélem hasznos lesz hosszú távon!
2010. márc. 25. 09:04
 9/11 anonim válasza:
nekem a dokim ajánlotta,mert tisztítja a levegőt,nem lesz beteg tőle senki,a férjem éjjeliszekrényére kellett tennem,mert Ő sajnos tüdőbeteg és tiszta,szűrt levegőre van szüksége
2010. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaz nekünk még sajnos nincs gyerek, de csatlakozom az előttem szólókhoz, nyugodtan vehetsz sólámpát, nekünk is van kb:5-éve de nagyon jó mindenre.ÜDV:B
2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!