Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » így marad? Kislányom hétfőn...

így marad? Kislányom hétfőn töltötte a 6 hetet. Ma reggekre úgy ébredt, hogy átaludta az éjszakát, tehát fél 10-től reggel 6-ig. Nem baj?

Figyelt kérdés
nem ébredt meg egyszer sem,enni sem evett.anyatejes baba.már majdnem felkeltettem,mert 4-től fent voltam,mindig vártam,hogy keljem,közbe néztem,hogy szuszog-e.
2010. márc. 18. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki,nem szabad felkelteni.A babák nem alszanak,ha éhesek.
2010. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg így marad. Jó alvást!
2010. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom ma egy hónapos és nálunk is ma jó éjszaka volt (9-1/2 5-ig aludt) de van hogy azért egyszer felébred éjszaka, pedig általában végigalussza. Szóval változó, de valószínűleg a Tiéd is ilyen szerencsés alkat lehet :-)
2010. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de reménykedj. Az én fiam 8 hetes korától aludta át az éjszakákat 7-től 7-ig.. Sajna ez az idill csak 2 hónapig tartott. Utána megint kelt 1x, max. 2x éjjelente. Most 10 hónapos. Lekopogom, de már 1 hónapja megint szépen alszik 9-től fél 7-ig.
2010. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is pár hetes kora óta átalussza az éjszakűkat. Most 3,5 hónapos. Ma Ő is feltűnően sokat aludt, 21 órától 6:30-ig.
2010. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 6 hetesen kezdte és utána sosem kelt evés miatt. Esetleg amikor már járni tudott, akkor jött ki néha inni. Most lesz 3 éves. A fiam 2,5 hónapos és kb 4 napja alussza át az éjszakákat, de már előre félek, hogy ha majd megnő a táplálékigénye, akkor lehet majd megint felkel. Hátha nem.

Egyébként ő néha nyöszörög abban az időpontban amikor régebben felkelt. Eleinte én is fel akartam kelteni, mert szegény biztos éhes, vagy át van ázva azért nyöszörög. De sikerült megállnom. Ha baja lenne biztos ordítana.

2010. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!