Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok mar turot 7,5 honapos...

Adtok mar turot 7,5 honapos babatoknak?

Figyelt kérdés

S hanyszor etetitek az anyatejeseket/tapszereseket?

koszi a valaszokat


2010. márc. 17. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még csak joghurtos bébiételt adtam,de azt is csak egyszer.Majd ha betölti a 8 hót,szerintem már el lehet kezdeni adni.

Hányszor etetem? 5-ször+az éjjeli 1

Tápszeres,7 hós.

2010. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 8 hósan adtam túrós bébiételt, de az a 2 hét szerintem nem számít:-)

Én 6 hónapos kora óta 5ször etetem:

6-kor

10-kor

14-kor

18-kor

21-kor

Éjszaka nem:-)

2010. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én még nem adtam az anyatejes kislányomnak,de vettem olyan desszertet,amiben már van,és odalehetne neki adni.

Amúgy a "biztos" evések (kis csúszásokkal..)azok ezek: 7-10-1-4-7-9+éjszaka most óránknt kel fel hol ezért,hol azért....Van hogy ciciért,van hogy cumiért,vagy hogy éppen szomjas....

2 étkezést már kiváltott. 10óraira gyümiket kap,4-kor meg főziket..


Na és nálatok mi az aktuális helyzet?:)

Üdv.,egy 7.5 hónapos gyönyörű kislány anyuja :)

2010. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszotokat,

nalunk a helyzet tavolrol sem olyan rendszeres, mint ahogy ti irjatok. igeny szerint szopik, de azert 3 ora v kevesebb(nem szoktam nezni) eltelik a szoptatasok kozott.

En meg nem valtottam ki egy etkezest sem, cicit mindig kap,nekem igy megnyugtatobb. Az en manom de. keveset eszik, ejjel teleszivja magat. Ebedre fozelweket adok, s utobbi idoben vacsorat kap. (mert sokszor kel, 5 hos koraig n jo alvo volt.

Adtam mar hust, s amugy noveny s gyumolcs a menu.

Blanka

2010. márc. 18. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


A 7.56-os vagyok..:)


Azt szeretném kérdezni,hogy így hogy vacsira nem tejet kap,így jobban alszik?

Én most nagyon gondolkodom,hogy vegyek neki valamilyen tejpépet,mert már nagyon fáradt vagyok az óránkénti kelésektől...:(

Azt azért még hozzáteszem,hogy mostanában 1/2-6-6 körül már fent van,máskor azért 7-ig meg majdnem mindíg aludt...:( Akkor még úgy kelt fel éjjel is,hogy 1-4-7 körül...Az is fárazstó...,na de ez...ami most van,azt nem tudom meddíg fogom még bírni....:(

Valaki írta,hogy homeós bogyókat ad a babájának éjjelre,és jól alszik tőle...hát nem tudom...lehet,hogy azt is kikéne próbálni.....

2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat nemigazan alszik jobban az esti kajatol. tegnap pl sokat evett vacsorara s ejjel n gyugos , ebredos volt. NEm konnyu eligazodni rajtuk.
2010. márc. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!