Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát adtok a 4-5...

Milyen ruhát adtok a 4-5 hónapos babátokra éjszaka? Egyáltalán átöltöztetitek vagy abban a rugiban alszik ami napközben is rajta van?

Figyelt kérdés
A hálózsákot kipróbáltam, de nálunk nem jött be, a kislányom nem szerette...
2010. márc. 17. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
én kb. 7-8 hónapos koráig este adtam rá tiszta rugit, és abban volt másnap estig, ha nem lett pisis, kakis, evéstől piszkos. amikor már kúszott-mászott, akkor lett külön pizsink. és külön nappali ruhánk. (nappal melegítő+rugi+pulcsi, éjjel body+rugi)
2010. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bodyt-rugit adtam rá,és amikor már pörgött álmában nem paplant használtunk,hanem hálózsákot.Azt nem tudta lerúgni magáról :)
2010. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5,5 hós a kisfiam, éjszaka rövid ujjú body+rugi+hálózsák (végre elviseli magán), nappalra pedig már átöltöztetem, kantáros gatyi+body+zokni, vagy melegítőnaci+body+zokni. (B)
2010. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi lányunk attól kezdve kapott estére más rucit,amikor elkezdett kúszni.

rövidujjú body,naci,hosszúujju poló,vagy a bodyra hosszú rugi.

A hálózsákot sose viselte el,jobban is aludt nélküle.

Vékony takaró,ami sokáig nincs rajt.Nálunk 21-22 fok van.

2010. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már csak rugi+hálózsák. Előtte rövid ujjú body+rugi+takaró, de már elmászik a takaró alól, vagy lerúgja, így hálózsákban alszik. Nálunk 24-25 fok körül van este-éjjel (hiába zártuk le a radiátort, központi fűtés...). Legalábbis a légzésfigyelő ennyi fokokat mutat. Én mindig adok rá "pizsit", 1 rugit 3-4 éjjelen át adok rá, és reggel átöltöztetem. Az elejétől így csináljuk.

5,5 hónapos.

2010. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kétféle esti rucink van: ujjatlan body+hálózsák zoknival, ill. ujjas body magasított derekú nacival és zoknival. Ha napközben nem piszkította össze a body-ját, az még aznap este rajta marad.
2010. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk 4 hónaposak és már születése óta van pizsamája...amit fürdés után adok rá(2-3napig hordunk egyet aztán mosom)Reggel mindig átöltözéssel kezdjük a napot(direkt a napi rutin miatt)így jobban meg is szokta,hogy mikor kell aludni és mikor kezdődik a nap!

Mi éjszakára kispaplant használunk,de már ő is kezdi lemocorogni magáról...így lehet megpróbálkozunk a hálózsákkal.

2010. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Helló Mindenki!


Köszi a válaszokat, én ugyanúgy csinálom, mint az első hozzászóló.

2010. márc. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!