Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen babakocsi jött be?

Kinek milyen babakocsi jött be?

Figyelt kérdés

Mostanában kellene, hogy vegyünk, jön a második babónk, de nem találom az igazit, ami eddig volt babakocsink, már nem lehet kapni, kb. 8 éves kiadás!

3 fontos szempont számomra, hogy 2 irányból lehessen tolni, illetve, hogy nagyobb gumi kerekei legyenek, és ne legyen 20kg.

Annyit böngésztem, de nem találom a megfelelőt.

Hátha Ti tudtok segíteni!

Néztem a Graco quattro tour deluxe-ot, tetszik, de nem látom, h 2 irányból lehetne tolni sajnos.

(nekem ezt azért fontos, mert sokat sétálunk, és ha pl. nagyobb a szél, egyszerűen csak megfordítom, ill. a nap miatt is fontos nyáron.)

Csak nekem nehéz ez a döntés, v másnak is okozott fejtörést?


2010. márc. 17. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a Pierre Cardin jött be,a téliesíthető széles változata.Nem tudom,lehet,hogy már csak azt a pici keskenyet lehet belőle kapni :(

De az igényeidnek mindenben megfelelne.

2010. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esprit Houston.....

[link]

2010. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, és imádom! 6 kg-os a váz, minden mindkét irányba feltehető a vázra.

[link]

(B)

2010. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok!!!

ez ugyan az csak más a neve!!!

[link]

2010. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a belinkelt pierre cardin van, és én is imádom!!!
2010. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Pierr. van, én is szeretem nagyon, meg a 15 hós fiacskám is.

Most, hogy fúj a szél felém van a pindúr és tök jó, hogy legalább az Ő pofija nem fázik:)

Ancsy és Gergő

2010. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Pierre Cardin van, olyat amit fent linkeltetek. Sajnos nekem nem jött be, le is cseréltük, mert kb. az első évben durván 100-150 alkalommal esett ki a hátsó kereke. Próbáltuk szervízeltetni, de csak annyit csináltak, hogy visszatették a kereket. Na azt én is meg tudom csinálni, de sajnos utána az első bukkanónál megint kiesik. Szóval viszonylag rövid ideig használtuk, aztán elajándékoztam. Eladni nem volt szívem, mert azért a sz@rért nem lett volna korrekt pénzt elfogadni. Úgy látszik én éppen kifogtam egy rossz szériát. :-( Most már nagyobb a fiam, stabilan ül, úgyhogy vettünk neki egy sport babakocsit. Ez még egészben van, de hamarosan jön a kistesó és teljesen tanácstalan vagyok én is.
2010. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az csak valami selejtes lehetett... :( Sajnálom, hogy nem vált be nálatok, mert nekünk nagyon tuti! (B)
2010. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom hidd el, de én ilyen bénán tudok választani. Nagyon sok mindennel jártam már így. Ha egy selejtes darab van a 100-ból, én tuti azt veszem meg. :-(
2010. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen néztem a PC-t, viszont azért bátortalanodtam el, mert sokan szidják.

A belinkelt Hauck is jónak tűnik, csak a súlyától félek kicsit!

Úgyhogy még mindig tanácstalan vagyok. :D

Sebaj, elmegyek párat kipróbálok a jövő héten!

Köszi még egyszer a segítséget!

2010. márc. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!