Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora és hány kiló 9hós...

Mekkora és hány kiló 9hós babátok? Kúszik-mászik már? Az enyém sajna még nem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kisfiú, 9 kg, kb 76-78 cm 9 hónaposan pont még csak forgott, utána másfél hét alatt behozta, kúszott, mászott majd felállt. Illetve kijött az 5. és a 6. foga (azóta sincs több). :) Hamarosan fog, még ne aggódj, ha amúgy forog, halad a maga módján.
2010. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,forog rendesen,sőt csak úgy hajlandó a játékért jönni,ha a földön játszik.
2010. márc. 17. 07:34
 3/11 anonim ***** válasza:
9210 gr és 74 cm volt 9 hónaposan a fiam.Ő már mászkált pár lépést egyedül ilyen idős korában.De ne aggódj,minden baba más,majd fog a te gyereked is mindent csinálni,ha úgy látja,hogy itt az ideje.Nem kell semmit sietettni.:-)
2010. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kisfiú 9200gr/72 cm volt 9 hósan, forgott, de nem kúszott és nem is mászott. 11 hósan kezdett mászni és 17 hósan kezdett önállóan járni.

Ma 23 hós virgonc egészséges kisfiú.

2010. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy hete töltötte a 9. hónapot, pont akkor kezdett el kúszni, mászni :) Már épp kezdtem aggódni, mert addig csak forgott. Már próbál felülni magától, de még nem megy. "jó látni" hogy nem csak az én fiam kezdi ilyen későn :)

Amúgy 78 cm és 11, 8 kiló :)

2010. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisfiú, 11 kg, centit nem tudok. (nagy súllyal is született) Nem kövér, inkább masszív (bulldog) típus. Már mászik négykézláb, feláll, kapaszkodva közlekedik. Sokat, jól alaszik, elég sok mindent eszik már.
2010. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most lett a fiú babám 9 hónapos,kb 8 kg és kb 70 cm (a hossza régen lett mérve,csak tippelem), Ö forog,kúszik,mászni csak próbál,a fenekét emelgeti,néha négykézlábra áll. Próbált már felülni,de nem jött össze :) Felállni nem próbált.
2010. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még csak a 8hónapos méreteket tudom, 8720g és 72cm volt.

Nálunk nagyon sok változás nincs 4hónapja. Kúszik(egyre kevesebbet) mászik(egyre többet, és gyorsabban), egy ujjba kapaszkodva sétál, a bútorokba kapaszkodva/támaszkodva sétál, valamiért azóta, hogy szabad nem akar üldögélni, inkább hason játszik pedig szépen tartja magát, felmászik az ágyunkra, egyre kevesebbet esik le róla, ugyanis azt gyakorolta, hogyan kell lejönni(5ből 4szer minden gond nélkül lejön róla)

Mondja, hogy aja, egyre többet mond "szavakat".

2foga van kint, és 8at számoltam, ami már átlátszik az íny alatt, egynek érezni a hegyét.

2010. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kislány, 77 cm és 8,2kg.

Kúszni már nem, viszont fő közlekedés még mindig a mászás. Villám gyorsan közlekedik.

7 hósan állt fel, most már a bútorok mentén szépen lépeget. Egyedül is megáll, de elindulni még nem mer, csak elfordul. Viszont pár napja megtanultuk két lábbal hajtani (tehát nem lépegetve, hanem két láb elöl kinyújt-tol-két láb megint előrehúz) a vízilovas bébitaxinkat. :)

Nekem mindig nyüzsi volt a lányom. Most sem áll le reggeltől estig :)

2010. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) Lemaradt, van 4 fogunk és jön az 5 szintén nagy szenvedések árán.
2010. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!