Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok ha fehér borral...

Mit szoltok ha fehér borral kenem be lányom ínyét ha fogzik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ezzel kenem kislányom ínyét:


[link]

2010. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az a válaszolo vagyok aki elsőként irta h nem sok alkohol tartalma van a bornak és emiatt én nem kenném neki.



de nem értem h miért kell valakit ledebilezni ha meg akarja próbálni. had próbálja meg, ha esetleg nem lesz jo akkor nem csinálja.

2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csak egy megjegyzés: régen sem az alkoholtartalma miatt használták a fehérbort fogzáskor, hanem osszehuzo hatása van, ezáltal csokkentheti a gyulladást. persze, léteznek ma már modernabb gyogymodok is, de ez tény, hogy emiatt használták régen. lehet meglepodtok (és biztosan lepontoztok is), de elofordult, hgy csunya utés érte a kezemet, semmi mást nem tudtam hirtelen tenni a kezemre, mégis, pici borral borogatva enyhult a duzzanat. szoval ezért vetodhet fel a kérdés....
2010. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

A sok ellenzőnek biztosan nem fog tetszeni, de nem érdekel.



Az én kisfiam rettenetesen megkínlódott az első 4 fogacskájával, és már minden PATIKÁBAN kapható szert kipróbáltunk (Dentinox, Dologél, Chamomilla, homeós végbélkúp, stb.)de volt egy olyan éjszaka, amikor már nem bírtam tovább, és bizony bekentem egy icipici fehérborral a fogínyét. A gyerek 2 perc múlva elaludt. Nem megitattam vele, hanem a textilpelus sarkát nedvesítettem át vele, és azzal kicsit megnyomkodtam az ínyét.

A régi öregek nem voltak ám olyan hülyék.

2010. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!