Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok nem eszi meg a...

Ha babátok nem eszi meg a főzeléket délben, adsz neki mást, pl. tápszert?

Figyelt kérdés
7 hós a babám, és ma csak pár kanállal evett a főzelékből, ezért úgy gondoltam, hogy muszáj adnom még tápszert. Rá egy órára adtam neki, és meg is itta. Te mit csinálsz, ha nem szereti az ebédet, amit adsz neki?
2010. márc. 16. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ma nálunk is ez történt. 1 óra múlva megint megkínáltam ugynazzal, akkor már megette a felét. Adtam neki egy babapiskótát még utána. Majd alvás után odaadom neki a másik felét is de ha nem kéri akkor már adok neki mást helyette. Azért egyen egy rendes adagot is ma. :p
2010. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak 6hónapos a fiam, de dél környékén nem hajlandó, sőt még du. sem megenni a főzeléket. Utolsóelőtti evésnél semmi gond. Szerintem ne eröltesd.Semmi gond a tápszerrel, egyszerűen az esik jól Neki. Add Te is későbbi időpontban a főzeléket, hátha Nektek is beválik.

3 gyerekes Anyuci

2010. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Megkérdezhetem, milyen babapiskótát adsz neki? Mennyi idős? Én babakekszet szoktam neki adni, mert amit eddig láttam babapistkótát, abban volt E betűs, és tojás is.
2010. márc. 16. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Adok neki tápszert akkor, igen.
2010. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs, 6 hós, hisz írtad.:)
2010. márc. 16. 15:03
 6/11 anonim válasza:
Én úgy csináltam,hogy amikor valami újfajta ízű kaját adtam neki,akkor tartalékba raktam oda magam mellé egy olyat is,amit már evett és szeret,és ha nem jött be az új íz,akkor kapta a jól beváltat és másnap megpróbáltam neki még egyszer,ami nem izlett (ugyanúgy mellé olyat,amit szeret) és volt,hogy másnap kellett neki.Én a sütötökkel jártam így,egyik nap köpte,másik nap meg úgy ette mint a fene.
2010. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én babapudingot szoktam. Lehet hogy nem jó megoldás mert desszert, de az én babám tényleg alig szeret valamit, ezt meg legalább jóizüen megeszi.
2010. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnézést! Nem láttam különbséget a kérdés szempontjából 6 és 7hónapos Baba között. :)
2010. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem adok neki akkor már semmit, hanem az uzsit kicsit előrébb hozom.
2010. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, szinte nincs különbség 6 és 7 hós baba közt.:) Mindig attól félek, hogy nem kap elég kaját. De okos kismanó, tudja ő, hogy mi a jó neki, és mennyi!:) CSak én lihegem néha túl.:) Köszi még1x mindenkinek.
2010. márc. 16. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!