Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elaludt ebéd előtt a kislányom...

Elaludt ebéd előtt a kislányom, lassan kelnie kéne, de nem tudom adjak neki most főzeléket, vagy inkább tápszert kapjon?

Figyelt kérdés
Mindig 12 és 13 közt ebédel,de most valahogy elcsúsztunk,és alszik már egy ideje.Szívem szerint a főzeléket adnám neki,nem gond ha nem a bevált időben kapja?Vagy hogy csináljam?5 hónapos lesz a jövő héten.
2010. okt. 2. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fiam is 5 hós és szintén elaludt már ebéd elött!:)ha felkel főzeléket kap!nagyon szereti és szerintem nem baj, hogy elcsúsztunk vele egy kicsit!
2010. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5hósan már főzeléket kap? Az szép:) Picur is 5hós,de csak tejet eszik még.

Szerintem hagyd aludni. Olyan álmosító idő van:( Mi is aludtunk 3órát együtt:)

2010. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Főzeléket eszik,mert sajna tápszeres már 10 napos korától:-(

Egyébként túl vagyunk az ebéden felkelt időközben.Köszi a válaszokat,szép napot Nektek!

2010. okt. 2. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom.de ha muszáj akkor muszáj... Minket is ugy engedtek haza a kórházból h kell. de itthon a jó kajáktól ugy beindult a tej h csak na... Kórháázban nem is ettem aztán csodálkoztak hogy nincs tejem...
2010. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!