Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor öntitek ki a meg nem...

Mikor öntitek ki a meg nem ivott üdítőt a cumisüvegből?

Figyelt kérdés

Én este szoktam elkészíteni neki úgy,hogy hígitom vízzel,de azt még odaszoktam neki adni nappal,ami megmaradt,de most mintha fura íze lenne...

De az is lehet,hogy csak a szám íze a rossz....:),de nem hiszem...


2010. márc. 16. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én reggel csinálok frisset, és ha marad, az másnap reggel megy a mosogatóba. de a fiam éjjel nem iszik, tehát kb 12 óra, amíg iszik 1 adagból.
2010. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod!


légyszi még írjatok!

kíváncsi vagyok,hogy ki hogy csinálja..


amúgy ti milyen üdítőt adtok a babáitoknak?

2010. márc. 16. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Teát reggel készítem,és este öntöm ki a maradékot. Gyümlét kb.4óra múlva kiöntöm, bár ritka, hogy megmarad addig. Inkább többször kevesebbet...
2010. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy Kecskeméti barac italról volt most konkrétan,ha ez lényeges,és esetleg másnál is előfordult..

Amikor hipp-es üdítőt ivott,ott nem vettem ilyet észre....

Pedíg az sem itta meg egyből, azt az üveget amit felbontottunk...sőt azt 3 napíg itta,mert nagy üveges volt..

Ez meg 2 naposan megromlik,pedíg hűtőben volt ugyanúgy...?

2010. márc. 16. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Reggel elkészítem a teát, este vagy én megiszom, vagy megy a mosogatóba. Gyümölcsléből pedig annyit teszek az üvegjébe, amennyit tudom,hogy kb. 6 óra alatt elfogy, a többi addig várakozik a hűtőben.
2010. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a válaszod!

Csináltam már neki múltkor teát,de az nem nagyon jött be neki,de inkább megpróbálom megint...hátha..

A gyümisből meg akkor kevesebbet fogok neki kiönteni egyszerre...

Megmondom őszintén azért csináltam eddíg így,mert így tudtam megnézni,hogy mennyiket ivott aznap...,de mint azt észrevettem nem tettem valami jól...


Nagyon köszi még egyszer a válaszod!!!

2010. márc. 16. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy reggel elkészítem, aztán este ha elaludt, akkor kiöntöm ami megmaradt. Éjjel a babám eszik, teát nem iszik. (5,5 hónapos)
2010. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak közvetlen fogyasztása előtt hígítom vízzel.

Egyébként a gyümilé (vagy frissen facsart vagy 100%os) esetleg babaital, nekem is a hűtőben van kinyitva és max.3 napig.

Mondjuk az én fiam egy kiskacsa sokat iszik, így olyan h MARAD a cumisüvegben...nem igazán fordul elő:)

Bár én pont ezért kicsi cumisüveget használok (125-150 ml-set) mert ha a nagyobba teszek, képes együltő helyében meginni 2.5 dl-t aztán meg 10 perc múlva pisil világba:))

Egyébként nem tartogatok a cumisüvegben semmit se én már ha nem issza meg, rögtön kiöntöm.

Akárhogy is tisztitom meg cserélem az üvegeket, valahogy mégse érzem jól magam ha áll benne vmi ital órákat.

2010. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én reggel készítem a teáját, a maradékot este kiöntöm. Éjjel cicizik, így akkor nem kell semmi. nagyközben is egyszer kétszer, így az is nagy teljesítmény, ha 150ml-t megiszik egy nap:) és azt is csak a Tescos puhacsőrű itatóból:)

Próbáltad már a Hipp instant alma-citromfű teáját? Állítólag nagyon sok gyerek szereti, ezt olyan mondta aki ilyen termékekkel nagykereskedik, csak azért írtam azt hátha meginná a picikéd:):)

Ja! gyümilevet nem adok neki, mert megissza a teát is.

8 hós fiúcska anyukája

2010. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nekünk is kis cumisüvegünk van,125 ml-es,amiben szokott üdítőt kapni,de van egy csőrös is,amiből immel-ámmal szokott inni....az nagyobb..,de mondom inkább a kicsit használjuk..

Nálunk ha megiszik a kicsi 100 ml-ert egy nap,az már nagy öröm...!

7.5 hónapos a kislányom,de kb 1-1.5 hónapja,ha elkezdett mást inni,mint az anyatej,mert a hozzátáplálás során nagyon kemény lett a kakija szegénykémnek..


Amúgy nálunk is alma-citromfüves hipp tea van itthon,de mikor előszőr adtam neki,akkor nagyon húzta a száját...:)

Most megint csináltam neki,kiváncsi vagyok,hogy mi lesz a reakciója,megissza-e majd..

Azért is kezdtem el gyümölcslevet adni neki,mert a víz sem jött be neki a tea előtt,és már nagyon szenvedett a kakival,és úgy voltam vele,hogy mindegy hogy mit,csak igyon.! Aztán úgy nézett ki,hogy a szőlős hipp,meg az őszibarackos üdítő az ízlett neki,aminek én nagyon örültem..


Még egyszer nagyon szépen köszönöm,hogy leírtátok,hogy ki hogy szokta csinálni!!!

2010. márc. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!