Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsiban mert 38,1 laznak...

Popsiban mert 38,1 laznak szzamit? Mennyit kell levonni?

Figyelt kérdés

Kislanyomnal a fent emlitett homersekletet mertem. Ez mar laz? Mar ket hete szakadozva kohog.. Nemetorszagban elunk, es ott szirupot irtak fel, de nem nagyon segitett. Most itthon vagyunk latogatoban, es vettem neki Stodal szirupot, viszont ettol se javul. Szerintetek menjunk el vele itt orvoshoz? Tanacstalan vagyok.

Koszonom a valaszokat!


2010. márc. 16. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


popsiból 0,5-t kell levonni. próbáld ki a nurofent, nekünk az bevált. ha nem tudod levinni a lázat, menj el orvoshoz. de ne aggódj!!


Ági

2010. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 tizedet kel levonni, mennyi idős a baba? Én már ilyenkor mindig rohanok vele az orvoshoz. A barátnőm azt szokta mondani, hogy mi nem vagyunk orvosok, és nem tudjuk megállapítani, hogy mi bajuk és milyen gyógyszert kell beadni nekik. Ha nincs semmi baj akkor legalább te megnyugszol, mert igy csak azon fogsz agyalni, hogy mi lehet a baj.
2010. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább elvinném egy orvoshoz. Mondd el a dokinak, hogy popsiban ennyit mértél, ő tudni fogja, hogy az mennyi lenne pl. hónaljban mérve. A két hetes köhögés már elég hosszú, egy felnőtt embernek is! Főleg, hogy mint írtad, a felírt szer sem hatott.
2010. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az 37,6,vagyis hőemelkedés. a köhögés miatt mutasd meg dokinak szerintem is.
2010. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!