Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan 35-38 éves nő, aki...

Van olyan 35-38 éves nő, aki kapcsolatban él, és akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit mondanak, miért nincs? Akarnak? Kíváncsi lennék, másoknál hogy van ez. Köszi előre is.
2010. márc. 15. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy akartam kérdezni, hogy "Ismertek-e" ilyet, de nem engedett egyes szám harmadik személyben kérdezni.
2010. márc. 15. 22:58
 2/12 anonim ***** válasza:

Ööö, hát szerintem ezt a kérdést nem ide kellett volna kiírni, mert nem hiszem, hogy itt vannak olyanok. A családi kapcsolatokban jobb helye lett volna.

Mindenesetre én nem ismerek ilyet, viszont az is tény, hogy nem sok 35-38 éves nőt ismerek, akit meg igen, azt azért ismerem, mert van gyereke, pl. fiam bölcsis társainak a szülei.

2010. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is úgy értettem, hogy itt vannak-e ilyenek, hanem hogy ismertek-e ilyeneket? :) Amúgy köszi a választ! :)
2010. márc. 15. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek néhányat. Ők mindannyian nagyon szeretnének már gyereket, de legtöbbjük még nem találta meg a párját, aki meg igen, azoknál még nem sikerült. Olyanokat is ismerek, akik azt mondják, hogy nem szeretnének gyereket, és egyelőre azt sem tudják, hogy lesz-e olyan, amikor igen. De ők egy kicsit fiatalabbak. 30-32 évesek.
2010. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt hagytam ki, hogy akikről azt írtam, nem találták meg a párjukat, azok is általában valamiféle kapcsolatban vannak (nős vagy "nem lehet rá építeni, de mégis szeretem" pasi, rövid kapcsolat, stb), de tudják, hogy nem az igazi, és így nem vállalnak gyereket.
2010. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek párat. Ismerek olyat,aki már 38 és nagyon szeretnének, csak nem jön össze már 2-3 éve. Kezdik feladni és kezd tönkremenni a házasságuk. Olyat is ismerek aki simán nem akar. De több olyat ismerek,akinek nem jön össze.
2010. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen, nem akar babát :(

Te sem szeretnél vagy ismersz olyat aki így van ezzel?

2010. márc. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. 30 évesen találkoztam a párommal aki simán a férjem lenne már ha nem kellene várnunk még a bevándorlás miatt.

Mindíg is akartunk gyerekeket és most végre babás vagyok újra. Tavaly sajnos volt egy vetélésem.

A barátnőm aki mozgás sérültekkel foglalkozik, sosem akart gyereket...aztán neki is megszólalt az óra. Tartott olyan 2-3 évig. Ma már örökbe akar fogadni..átvitt értelemben ő is akar gyerkőcöt.

Tudok olyat aki beteg és nem mer belevágni pedig biztos kapcsolatban él, olyat aki évek óta próbálkozik de nem jön össze...olyat aki bevállalta közel a negyedik x-hez mielött lehúzták volna a rolót és boldog, hogy van kicsikéje és tök egyedül van mert a gyereke apja a helyi bika...

én pedig alig várom, hogy megszülessen és a karjaimba vehessem. Nem érdekel, hogy fiú-e vagy lány csak az, hogy egy egészséges, okos, talpraesett, igaz, jóképű boldog, sikeres ember legyen belőle, akinek van szive.

2010. márc. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon sok itt az életkorral foglalkozó kérdés. Köveznek itt páran azért, mert valaki 40 körül szülne babát. Én hamarosan 37 leszek, egy éve élek egy olyan kapcsolatban, amelyben biztonságban érzem magam. Nem azért nem szültem korábban, mert karriert, egzisztenciát építettem, hanem mert nem találtam meg a társam! Nem akartam se egy éretlen gyerekkel családot alapítani, se olyannal akit nekem kellett volna eltartani... Olyan férfit kerestem, aki jó apja lesz a gyerekemnek, felelősségteljes, normális az értékrendje és engem is megbecsül.
2010. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokszínű és érdekes volt. Igen, ebben a cipőben járunk, de nem én, hanem a két lányom. Egyik 35 a másik 38 éves. Mindketten stabil kapcsolatban élnek, de csak nem akar jönni az unoka. :( Ha kérdezem, akkor a válasz az, hogy Anyu, ne foglalkozz már ezzel, majd lesz neked is unokád. Jó, de mikor!!!!???


Sokat utaznak (munkájuk kapcsán), a magánéletben is síelnek, szörföznek, Olaszországban hegyi túráznak, de szerintem már itt lenne az ideje, hogy családot alapítsanak. Persze bele nem szólhatok, ezért is érdekelt, hogy más nők ebben a korban hogy állnak ezzel a érdéssel.


Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek.

2010. márc. 16. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!