Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van sütőtököm. Hogy fagyasszam...

Van sütőtököm. Hogy fagyasszam? Megsütöm és leturmixolom. Hígítsam vízzel, vagy csak magába turmixolva? Nem kell hozzá semmi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megsütöttem, leturmixoltam és szilikonos jégkockatartóban lefagyasztottam, aztán kiszedtem a kis adagokat és egy zacsiban tettem el.
2010. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megsütöttem leturmixoltam egy kis almával és egy kevés vízzel keverve.
2010. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én simán fagyasztottam kis darabokban,mindig annyitt vetem elö belőle amennyit gondoltam,h megcsinálok!én sütöttem,majd krumplival és egy kis anyatejjel,(ha nincs akkor tápszerrel vagy egy kis vizzel)higítottam,h jó pürés legyen!
2010. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. márc. 16. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Pároltam, turmixoltam, szilikonos (pici) muffin formában fagyasztottam, zacsiztam.Ne higítsd, mert amikor kienged, levet fog úgyis ereszteni.Nekem pont ezért kellett kidobnom az első adagot.
2010. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2010. márc. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!