Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz evo lesz vagy mar az?

Rossz evo lesz vagy mar az?

Figyelt kérdés
Mar het es fel honapos es meg mindig nem eszik rendesen,marmint egy normal adagot.Se a delelotti gyumolcsot,se a fozeleket,mindig kell adjak potlast neki.Vajon en rontom el valahol?
2010. márc. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy érted adsz még neki anyatejet vagy tápszert? Ha az előbbi akkor kicsit gyors a tempó a normál ételre való áttérésre, adj neki több időt. Ha tápszert akkor lehet, hogy nem ízlik neki vagy csak egyszerűen rafkós :) ne erőltesd, nehogy megutálja az ételeket vagy a kanállal evést. Lehet, hogy jön a foga és fáj az ínye, ezért hagyja abba a kanállal evést. Vagy csak elfárad. A normál adag pedig relatív. Az én lányom nagyon jó evő volt, aztán 8 hónaposan egyszerűen a felére csökkentette az adagjait. Most elmúlt 1 éves és megint rendesen eszik.
2010. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, az én kislnym 1 éves koráig alig evett mást, mint nayatejet, nem erőltettem. most pedig már mindent megeszik, de szó szerint mindent, nincs olyan kaja, amit mi eszünk, és meg ne kóstolna. 15 hós.
2010. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!