Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok alma, szilva kevereket...

Adtok alma, szilva kevereket es higabra hogy uvegbol ihassa 8 hos baba mert a kanalall most szenvedunk jon a fogunk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még üvegből etetem nagyjából, 1 éves lesz. Kanállal csak a végét kanalazzuk, amikor már nem annyira éhes. Szóval szerintem nyugodtan.
2010. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok és te is csak megfözöd öket és turmixolod a levével teszel cukrot is ?
2010. márc. 15. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak akkor adtam neki cumisüvegből a pl a főzit ha nagyon nem volt hajlando enni kanálall, ez fogzáskor fordult elő párszor. nem vagyok hive a cumisüvegből etetésnek. nagyon sokára fog megtanulni kanálall enni szerintem , ha csak cumibol eszik.
2010. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja igen és akor turmixolva adtam neki, etetőcumibol - ez a hosszan vágott cumi, nem a lyukas. második voltam
2010. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok hát és a lukas cumi mire valo?mert én ojanbol itatom.hát a lányom szépen eszik kanállal de mikor a foga jön akkor bizon nem birom bele tömni az ételeket és probálkozom üveggel...
2010. márc. 15. 18:13
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi lyukas....:)))
2010. márc. 15. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sosem főzök gyümölcsöt.
2010. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!