Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Babával"/mellett építkezett...

"Babával"/mellett építkezett már valaki? Hogy ment?

Figyelt kérdés

Az idén ahogy jön a jó idő bővítünk a házhoz+garázst is építünk.Jövőre meg a "régi" részt hozzuk kijjebb.

Anyósom bevállalta a főzést így talán könnyebb lesz.

Volt már valaki ilyen helyzetben?Milyen volt?Mire számoljunk?Hogyan csináltátok?


2010. márc. 15. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idös lesz akkor a babád?Csak azért mert ugy könnyebb.Mi most bövitettünk két kicsi melett az egyik nyolc hos a másik két éves.

A két éves kicsit sok mindenbe bele tudtuk vonni a nyolc hos pedig elvolt mert tudott minket nézni közben.Nagyon tetszett nekik.

2010. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 4 hós.Igazából szerintem 6 hónál nem lesz több mivel nemsokára itt a jóidő.
2010. márc. 15. 10:39
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha szabad érdeklődnöm miket csináltatok?

Mi teljesen egy másik épületet húzunk hozzá úgy hogy a tetején lesz a tetőtér.

2010. márc. 15. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly júliusba született meg a kisbabánk,előtte 2 hónappal költöztünk le félig kész teljesen új építésű házunkba,azóta is foylamatosan építkezünk,a főzés nagyon nagy segítség lesz,én napi 6-8 emberre főztem meló és pocaklakó mellett.Ő nagyon jól bírja mos,mindíg kitolom ha vmit csinálunk,a szigetelésnél pedig anyuéknál aludt mert még a fal is remegett a fúrótól:)Igazából szerintem csak a port,meg a zajt kerüld vele,és majd később a festékszagot.De jól bírják....
2010. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi tavaly nyáron kezdtük,épitettünk egy felső szintet,addig mi anyunál voltunk,mert alul az az egy szoba volt az átjáróház.(2hónap)Az kész lett 1szoba és egy nagy előtér van fent,a kislányommal szinte ott élünk.Lent vagyunk most folyamatban.A szobában ablakot cseréltünk ami még nincs kész teljesen,lomok is a lépcső alatt hevernek.De azért lent is kialakitottam egy rész,tiszta pléd néhány játékkal.Jön a jó idő mi is kezdjük a garázst,konyhába ablak betétel.Nem volt és nem igen van segitségem.Nem könnyű alkalmazkodunk.De nagyobb munkáknál szerintem reggel húzúnk anyuhoz este jövünk haza.Az alsó szintet teljesen ki is kell meszelni.Most 1éves a lányom talán valamivel könnyebb lesz.
2010. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!!

Várom is meg nem is.Illetve inkább azt várom hogy már készen legyünk és pedig még el sem kezdtük:-))))

Jó a tudat hogy végre (most sem szorongunk mert bőven elférünk,két szoba,konyha,fürdő,folyosó)bővülünk,és lesz a legénynek egy külön kis "birodalma".Gondolom húzós lesz,de ez van.

Köszi mégegyszer hogy írtatok!!!

2010. márc. 15. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!