Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátoknak ti mit...

8 hónapos babátoknak ti mit adtok enni napközben, hányszor eszik, és milyen időbeosztásban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
reggel szopi...10 körül gyümölcs...13 h körül főzelék..ha nem iszik vizet szopi....fél 4 körül joghurt...18 h..körül tejpép vagy főzelék...olyan is volt hogy gyümölcs,banán,körte,alma...de a babántól szorulása van...úgyhogy ritkábban adom...este 20h körül szopi...éjszaka is még fennt van.cicizni...
2010. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel tápszer (220 ml), tízórai gyümölcs vagy joghurt (100-150 ml), ebédre főzit kap (180-220 ml, uzsira szintén gyümi vagy joghurt (100-150 ml), vacsira pedig tejpépet (300 ml). De az én kisfiam imádja a pociját, nagyon szeret enni. 5-ször eszik napközben 3 óránként kb.

2010. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp napi 5 étkezése legyen. Reggeli és vacsora legyen tejci vagy tápszer. Tízórai gyümölcs,ebéd főzelék, uzsira vagy tejpép vagy főzelék
2010. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7,5 hós.

7 - fél 8: cici

Fél 11 - 11: gyümölcs

Fél 1: főzelék + cici

Fél 5: gyümölcs + cici

8 - fél 9: cici


(Utána reggel fél 7-ig alvás.)



Kicsit lehet, hogy ez off, de az én kislányom valahogy nem fogad el foyladékot sem cumisüvegből, sem csőröspohárból, sem pohárból. Hogyan szoktassam az ivásra (mármint cicin kívül)? Lassanként nem ártana, nem?

2010. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszolónak szivesen írnék pár ötletet, de sajna az én babám meg nem is szopizott soha így mi a kezdetektől cumisüvegből eszünk.

2010. márc. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!