Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap főztők frisset a...

Minden nap főztők frisset a babátoknak? Hogy megy a napotok időbeosztásban?

Figyelt kérdés
Reggel tejpép gyümivel, büfi höc-höc katona, alvás,elpakolás a kaja után kezdem az ebédet (paradicsomos krumpli) felébred máris eszünk utána megint pakolás de már minjárt készíthetem a kövi tejpépes gyümit :(. Nincs időm semire. De üvegeset nem szeretnék neki adni.
2010. szept. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért túlzás, hogy nincs idő semmire...

Én is mindíg frissen készítettem a kaját a babámnak és mindíg volt időm mindenre, még ideülni a gép elé is.

A tejpép 2 perc, míg bekevered, a krumpli megfő magától, az is két perc, míg összekavarod a paradicsommal. A gyümölcsöket reggel lelehet turmixolni, be a hűtőbe, akár másnapi adag is mehet, nem romlik meg. A paradicsomos krumpliból vagy akár más ebédből is készíthetsz 2 napra valót, a hűtőben sok minden eláll. Ami frissen jó csak, az a tejpépek és sinlac.

2010. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindig frisset kap. Igazából szerintem nem tart sokáig az elkészítésük: tízórai, uzsonna gyümölcs - 2 perc a pucolás és turmixolás. Ebéd főzelék, az a hatalmas adag amit ő eszik, 5 perc alatt megfő :) Néha tejpépet is kap. Üvegeset pedig akkor, ha program van és nem tudok neki készíteni. (ja, a reggeli és vacsora még szopi)

Igazából nincs más dolgom, mint a kislányommal foglalkozni, így van időm főzőcskézni. És persze minden mást megcsinálni mellette. Írod, hogy reggeli után alszik, tehát foglalkozni sem kell vele, nem sír, akkor sok mindent meg lehet csinálni, nem? Mi az, amit nem tudsz megcsinálni mellette?

2010. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg túlzás, ahogy leírtad! Mai napunk eddig: fél 8-kor reggeli, utána 3-asban szunya a nagyágyban. 9 felé kelés, apa reggelizik, én ágyat csinálok, közben kiveszem a banánt melegedni a hűtőből a kicsinek. Ágycsinálás, puszi apának, indul dolgozni. 10.30 körül tízórai, banán kekszszel, én csinálom. 11-kor alvás. Addig elpakolok a mosogatógépből, mosásra készítek ruhát, babának odateszem az ebédet főzni és dolgozok kb. 1 órát itthon. Utána picuri felébred kijön velem a konyhába, együtt odatesszük a mi ebédünket főni. 14 órakor ebéd, utána játék, internet, kézimunka, összesepregetés, befejezem az ebédünket stb. Most altatom. Ha felkelt, kap tápszert, akkor megint játsszunk, tv-t nézek, takarítok, elpakolok, majd fürdés előkészítése, fürdi, vacsi riszpép+tápszer. Utána alvás én meg befejezem, amit elmulasztottam napközben. Az én fiam is mindennap friss itthoni ételt kap.
2010. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden nap főzök-mostmár remélem újra, elmúlik a hányingeres idő.


Az én 2 éves lányom nem is alszik már nappal-ma pl. nem tudtam felmosni mert egyfolytában jön-megy.

Éjjel is alig....


De azt mondom-arra van időm, amire akarom, hogy legyen. Én nem görcsölök, majd holnap felmosok.

2010. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én minden nap főzök a kisfiamnak friss ebédet szerintem nem nagy szám összedobni egy kis adag kaját neki.A gyümi összeturmixolása meg pláne pikk-pakk megvan.A tejpép bekeveréséről már nem is beszélve!Nem tart sokáig nem nagy áldozat!Az üveges kajákat nem nagyon csipázza!Úgyhogy nekem pl.nincs is más választásom:)))
2010. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!