Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babátok átalussza az...

7 hós babátok átalussza az éjszakákat?

Figyelt kérdés

Ha igen hányszor eszik egy nap.

Milyen az étrendetek?

Köszi a válaszokat...!


2010. márc. 15. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Most épp minimum óránként egyszer felébred vagy cicizni,vagy inni,vagy csak úgy a cumijáért..

Amúgy én úgy látom,mintha alul jönne neki két fogacskája,így lehet,hogy azért van...

Amúgy nem alussza át az éjszakát..

Alapból 3 óránkénr felkelt előtte is enni..


Na és a te babád?

Ő felkel éjjel?

2010. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átalussza. Csak hajnal 5 körül felébred, de csak a cumit kell a szájába adni és alszik tovább 7-ig.

Ötször eszik egy nap: 7-kor, 10-kor, 2-kor, 5-kor, 8-kor. Reggel és este tápszert kap, délelőtt sinlac gyümölccsel, délben valami főzelék, általában sütőtök vagy krumpli-répa-csirke, délután gyümölcs.

Az esti tápszerét sűrítem sinlac-kal, valószínűleg ezért bírja vele egész éjjel, mert az jó laktató.

2010. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sinlac Tejpép(külföldi vagyok)?Nem baj ha keveredik táppal?Én is kipróbálnám!

Mi sem alusszuk át az éjszakát.5 eszik naponta,de nagyon nehezen eszik.Hízni sem nagyon hízik.

2010. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!Az én babám egy ideig átaludta,de most kb 2hete felkel éjszaka 2-3 között enni.

Én is úgy látom,hogy 2 foga jön alul,lehet az miatt.

5-ször eszik 1 nap,most beiktatok még egy gyümölcsöt keksszel hátha így jóllakottabb lesz.

ÜDV

2010. márc. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!