Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek pici babája van és most kezdi a fogyózást?

Figyelt kérdés

Természetesen azok akik nem szoptatnak. Csak gondoltam hátha lenne kedvetek megosztani a tapasztalatokat, hogy megy baba mellett.


Én két hete kezdtem, 6 és fél hónapos a babám.

Mennyi plusz van rajtatok? Milyen módszerrel próbálkoztok?


2010. márc. 14. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A fiam már 8 hónapos, de még mindig nem sikerült az "álomsúlyt" elérni :)

67 kg-al kezdtem a terhességet és 95 kg-val mentem szülni (nyáron iszonyú vizesen)

Jelenleg 76 kg. vagyok. Volt egy időszak, amikor nem ettem kenyeret, és mérgtelenítettem. Reggelire gyümölcs, ebédre zöldség, este kefír, vagy natur joghurt búzakorpával, búzacsírával, és min. 3 liter gyógytea.

Na ettől lementem 72 kg-ra. Persze ez sem tartott sokáig, mert már csömöröm volt a zöldségektől.

Vissza is mentem 76 kg-ra :(

Sajna a torna, futás nem az én műfajom :( nem vagyok túl kitartó /és gondolom ezzel nem vagyok egyedül :)/


A húgommal elhatároztuk, hogy elmegyünk valamilyen latintáncos aerobikra, mert táncolni azt imádok!

Na erre még nem került sor, mert persze valami mindig közbejön (műtötték a kezem és még mindig gyógytornára járok)

De ha már nem kell gyógytornára járnom, akkor elmegyek és megnézem magamnak ezt a táncos dolgot, mert ezek a plussz kilók szörnyűek!


Ha sikeres lesz, akkor mindenképpen megírom, hátha valaki kedvet kap :)


Kitartást és sok önbizalmat kívánok Nektek

2010. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szia. nekem 3 hós a lányom. épp ma kezdtem a fogyózást és tornát. Taposógépeztem 10 percet (ennyi időm volt), no nasi, 6 után nem ettem. A mozgással van mindig a baj nekem, időhiányban szenvedek. erre kell kitalánom valami módszert. :-)

68 kiló vagyok, 173cm.

2010. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4,5 hónapos babám van, 3 hónapja fogyózok, addig tudtam sajna csak szoptatni. Én mindig ezzel a módszerrel fogyizok: 14.00-ig eszek mindent, utána meg csak vizet iszom, de a sima csapvizet, és tornázok minden másnap. Ezt egy nagyon jó doki ajánlotta, aki indiában is szokott kijárni gyógyítani. Nekem bevállt. Először marha nehéz, de hozzá lehet szokni. És látványos a fogyás is, ha betartod. Ja, és napi 2 l víz a minimum. Hagy pucolja ki a salakanyagot.
2010. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

az én lányom ugyan 19hónapos,de a fogyózást 14hónapos korában kezdtem el-amikor már nem szoptattam.

5hónapja csinálom,20kg plusz volt rajtam.leadtam 15kg,hetente 2x eljárok aerobic fittnesre,és azokon a napokon még +ba itthon tornázok Rubint Rékával 1órát,amikor nem megyek aerobikozni akkor megHétvégén csak 30-40percet.

2010. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

21:32vagyok

azokon a napokon amikor nincs aerobik Hypoxitréningre járok heti 3x.Odafigyelek az étkezésre is.reggel-este fehérje turmix,délben nyers zödségek sovány hussal.semmi nasi,liszt,cukros és zsíros étel.

2010. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én babim most lesz 6 hónapos, már elkezdtük a kóstolgatást, remélem 2 hónap alatt el tudom választani, mert engem is nagyon aggaszt a fürdőruha-szezon. 15kg plusz van rajtam, szoptatás alatt szépen lekopott 3kg, és valószínűleg ha meg bírnám állni az édesség evést,több is ment volna. Viszont ahogy vége a cicizésnek, elkezdem a 90 napos diétát, nekem és több ismerősömnek is bevált már, sokat fogytak tőle.Minden este hasazok itthon, mert szörnyen néz ki a lógó hasam, de jó lenne visszamenni tornázni is. No és sokat fogunk sétálni, végre itt a jó idő!
2010. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nekem lenne ki vigyázzon a babára de energiám nincs mire oda kerülnék hulla vagyok. pedig jo lenne eg kis mozgás nekem10 kilot kellene leadnom

sok sikert csajok..

2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is jászberényi vagyok. Nincs kedved velünk sétálni? Kezdetnek ez is jó lenne :) Ha érdekel, írj privit.
2010. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én is még szoptatok..8 hós a babám..nagyon cicifüggő,nem bírom megállni az édességet...és tényleg baba mellett nagyon nehéz...ugye a türelem az kell,és az idegeket azért megviseli a nélkülözés...viszont tényleg jön a fürdőruhaszezon ..ez engem is nagyon aggaszt....
2010. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves jászberényi! Merre laktok? Mi az Érparton...
2010. márc. 23. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!