Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek pici babája van és most kezdi a fogyózást?

Figyelt kérdés

Természetesen azok akik nem szoptatnak. Csak gondoltam hátha lenne kedvetek megosztani a tapasztalatokat, hogy megy baba mellett.


Én két hete kezdtem, 6 és fél hónapos a babám.

Mennyi plusz van rajtatok? Milyen módszerrel próbálkoztok?


2010. márc. 14. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is kezdeném már régóta. 7 hós a babám. De mivel a férjem késő este ér haza, marad a hétvége, messze lakunk a nagyiktól, nincs aki vigyázzon a kicsi lányra. Mindig is sovány voltam, lapos has, formás popsi. Nincs rajtam sok 7 kg kb., de megőrülök az úszógumi látványától. Annyira vágyom edzeni. Egy hétköznap, egy hétvégén. Babysitter kellene hétköznapra, van is a szomszédunkban. Csak annyi időre, még a férjem hazaér, kb. 1 órára. De még nem szóltam neki, nem tudom jól teszem-e, de nekem is kell a kikapcsolódás, és vágyom a régi alakomra.
2010. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én szoptatok és mellette már fogytam szülés óta 12kg-ot. Nem eszek édességet, nem nasizok, nem eszek 6 után és ennyi. Nem éhezek. Nem csökkent a tejcsim. Heti fél kg szoptatás mellet megengedett.
2010. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De jó neked! Hát az biztos gyorsan lemenne! Rajtam sokkal több van sajnos, de nem a terhesség miatt,hanem előtte híztam az évek alatt.

A két hét óta, amióta csinálom még sajnos semmi nem ment le, még fél kg sem, pedig sztem jól csinálok mindent. Étrend+mozgás is megvan. Bár a mozgás még nem komoly sport, de sokkal több, mint eddig.

A futásban gondolkozom, de ahhoz minden reggel 6-kor menni kellene, mert utána indul a babázós műszak! :)

2010. márc. 14. 21:36
 4/20 A kérdező kommentje:
2.-nak! És hogy bírod az estéket? A nassolást meg tudom állni, de az esték gyötrelmesek... :(
2010. márc. 14. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
ÉN is most kezdtem kb. 2 hete. 7 hós lesz a babám, már nem szoptatok, csak cicizik. Ez idő alatt fogytam szemmel láthatóan.:) Nem eszem cukrot, lisztet, és este sem. Nem nehéz, max. az első 10 nap, utána megszokod. Nem gyötrelmes, mert egészséges kajákat eszem, és soha nem éhezem. Jön a jó idő, lehet nagyokat sétálni. Én edzeni, fitneszezni utálok, pedig lehet akkor gyorsabban fogynék. Majd ha a baba nagyobb lesz, férjemmel megyek squash-olni, úszni, ezeket szeretem. Teniszezni is meg szeretnék tanulni.:)Írd meg majd, mennyit fogytál, és hogyan? Nekem amúgy 10 kg plusszom van, de már ha 6kg -ot leadnék, boldog lennék.
2010. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Merre laktok amúgy?
2010. márc. 14. 22:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos a fiam, decemberben elégeltem meg a plusz kilókat. akkor már 80 felett jártam. Úgy kezdtem , hoyg először kiiktattam a szénhidrátokat, a kenyeret, tésztát, krumplit, stb és az édességeket, cukrokat. Zöldség gyümölcs, teljes kiőrlésű cuccok és kisebb mennyiségek. Mostanában tornázom is már, így közel 10 kilótól sikerült megszabadulnom.
2010. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, reggeli futás? Ha a férjem nem indul el fél 7-7 között, esetleg, de akkor meg igyekeznem kell, hogy ne miattam ne tudjon időben beérni a munkahelyre. Mi Győrben lakunk, nem tudom kitől kérdezted. A terhesség alatt sem ehettem szénhidrátot és végül is akkor nem híztam, lehet most is ezt kellene csinálni, de nagyon nehéz megállni. A baba egészsége miatt könnyebb volt. Erőt kell venni magamon, itt a nyár a nyakunkon.
2010. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nekem fél 8 körül indul a férjem, ezért jó a 6 óra. messze vagyunk... én jászberényi :)
2010. márc. 15. 22:09
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most kezdtem. Kislányom 9hónapos.

65kg-mal kezdtem a terhességet,majd 88kg-mal mentem szülni. A kórházból 79kg-mal jöttem haza,majd sikeresen visszaszedtem magam 88kg-ra. Most sikerült,lement 4kg,de még van 19kg. Szörnyű ahogy kinézek. De én nem tudok fogyózni. Annyit tudok megtenni,hogy 6 után nem eszek, majd minden nap este torna. És napközben is figyelek,hogy ne sokat egyek.

2010. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!