Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell még Aludj jól gyermekem?...

Kell még Aludj jól gyermekem? Átküldöm szívesen!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:01
 81/106 anonim ***** válasza:

22:34-esnek! Te nagyon el vagy tévedve, képzeld el, ha éjszaka sír nem hagyom üvölteni, átmegyek és megnyugtatom és egy perc és alszik tovább.De csak egyszer ébred fel max!

Ha nem alkalmaztam volna ezt a módszert még mindig ott tartanánk, hogy éjjel kb 10-szer felébred, csak cicin alszik vissza, ha egyáltalán visszaalszik, mert volt, hogy két órába telt vissaaltatni, hiába ringattam, simogattam, ültem az ágya mellett órákat. Aztán nappal persze mindenki fáradt, nyűgös,kinek jó ez? A babának is az a jó, ha alszik éjjel.Én annak örülök, hogy Ő végre átalussza az éjszakát,mert reggel vidáman, kipihenten ébred. Az, hogy én is alszok persze szuper, de nem a lényeg, a baba számít!!!

2010. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem nem jött át, várom...ha belefér: gemini79@citromail.hu Köszi, nagyon rendi vagy!!!!
2010. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:

második)

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy átküldted!

És a negatív kritikájú anyukák ne írjanak! Mert egy óriási segítséget nyújt, ez a kedves anyuka, ezzel a könyvvel és egy csomó idő, míg mindenkinek átküldi!

Mégegyszer köszönöm, köszönjük Neked! *-*

2010. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 A kérdező kommentje:

Gemini elküldtem megint.Lehet,hogy nem ment át,mert nagyon sokaknak küldtem...még privibe is rengetegen kérték.


Lehet,megszámolom :-D

2010. márc. 18. 18:30
 85/106 A kérdező kommentje:
Kereken 80-szor küldtem el. :-D
2010. márc. 18. 18:35
 86/106 anonim ***** válasza:
Szeretném ,ha nekem is átküldenéd,ha még aktuális az ajánlatod.Köszönöm:evik.nero@citromail.hu
2010. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:
Elküldtem.
2010. márc. 19. 12:41
 88/106 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig nem küldted el... f_gy_a@yahoo.com

Köszi

2010. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:

Ha még olvasod, légyszi küldd át nekem még egyszer, mert nem kaptam meg! ncsevi@citromail.hu

Köszi!

2010. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
Szia,ne haragudj,de nem kaptam meg,megpróbálnád még egyszer?evik.nero@citromail.hu Az evik után van egy pont.Köszönöm szépen
2010. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!