Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok...

Mennyi idős volt babátok amikor elválasztottátok és milyen módszerrel? Akinek babája cicin aludt el, utána hogy altatta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem altattam el cicin.Ha már nem szopott,betettem az ágyába.A cici nem altató.+ hónapig csak szopott mind a három.6-7 hónapos korukban abbahagyták maguktól a szopizást.Igaz,hogy erre az időre már sokmindent megettek,és tejet,tejterméket is kaptak.
2010. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Éppen most tartok a 2. napnál az elválasztásban!

Még szopizik, de az esti szopit Junior gyerekitalra váltottam. Most 1 éves a babám*-*

Tegnap beraktam az ágyba a babát és sírt nagyon, olyan 5 percenként vissza fektettem és aztán 20 perc múlva aludt.

Ma ugyan így csak sírás nélkül fogta a kutyusát és a kezem kb 10 perc alatt elaludt magától.

Nagyon örülök, hogy nem kell cipelnem, ami szintén probléma volt eddig. Ettől sokkal rosszabbra számítottam és hála Istennek már a 2. nap pici segítséggel, de alszik!

2010. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gyulladt be a cicitek, amikor már nem szopott?
2010. márc. 14. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
mi 13 hósak vagyunk, lassan elakarom választani.
2010. márc. 14. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is cicin aludt el 8 hónapos koráig, utána már nem is nagyon akart szopizni, úgyhogy betettem az ágyba, álltam fölötte, felállt, leült, játszott, gügyögött, mondtam neki, hogy anya is alszik, apa is alszik, nagyon szeretem, szép álmokat, aztán kijöttem. Úgy 2 hétig ment az, hogy üvöltött, ahogy kijöttem, az elején vártam, 1-2 percet és bementem, elmondtam ugyanazt, amit fentebb leírtam, puszi és kijöttem. 1-2 nap után már 3-5 percet vártam, hogy sír, bementem, megint ugyanaz.. Nagyjából két hét volt, amíg sírt mikor kijöttem, de a második hét második felében már egy pár perc után abbahagyta, mikor épp azt mondtam, nem bírom, bemegyek.. Azóta pedig nem sír, beteszem az ágyba, egy mese, aztán a szokásosat elmondom és kijövök. Csendben van, nem tudom mennyi idő után alszik el, de gondolom hamar, mert semmit nem hallunk, pedig egy fal választ el. Most 13 hós egyébként.

Sok sikert a leszoktatáshoz, ha nem túl akaratos a gyermeked, akkor talán még nálam is könnyebb dolgod lesz, bár nekem sem volt túl nehéz ahhoz képest, amiket hallok.

2010. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

második)

Még éjszaka és nappal 1X szopizik a babám.

Az első fiam 14 hónapos volt, amikor Ő nem kérte a cicit és 2-3 nap alatt elment a tejem.

Nem volt probléma és nem gyulladt be, remélem most is így lessz.

2010. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hós koráig a cicin aludt el. Az esti szopi volt az utolsó amit elhagyott. Teljesen magától szokott le a szopiról. Azután a karjaimban altattam el, összebújtunk és kb 2 hét után magától kéreckedett be az ágyba. ( nyilván rájött hogy kényelmesebb ) Azóta vacsora fürdés mese után befekszik este a saját ágyába a kedvenc állatkáival, én is lefekszem mellé a saját ágyamba ( mintha én is aludni mennék ), leoltom a villanyokat, jóéjtpuszi és szépen elalszik. Ha elaludt akkor kilopózok még az esti dolgaimat elvégzem.

Mi egy szobában de külön ágyban alszunk még. A nagyobb fiam 3 évesen költözött saját szobába, a kicsi még velem van.

2010. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!