Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi minden kell egy babához?

Mi minden kell egy babához?

Figyelt kérdés
4 hónapos terhes vagyok,a babacuccok megvételével várni akartam amíg kiderül hogy lány vagy fiú.tegnapelött derült ki hogy kislány,még semmi cuccot nem vettünk neki.első baba,totál nem tudom mi kell.miket vegyünk neki,miből mennyi darab kell?úgyértem pl cumisüvegből hány db kell.minden,ami kelleni fog.
2010. márc. 14. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem van egy szuper excel táblám, a barátnőmtől kaptam. Neki még a védőnője is elkérte. Ha gondolod, elküldöm. Nekem nagyon hasznos volt
2010. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon megköszönném ha elküldenéd:)
2010. márc. 14. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Én cumisüvegből 2 vettem.Egyet teának,egyet (esetleg)tápszernek.Nem is biztos,hogy fog kelleni,de azért legyen otthon.

Cumit is tartalékba vegyél,nem biztos,hogy fog cumizni a babád,de nem árt ha van,mert pl én nem vettem a lányomnak,és a kórházban 3. nap már a nővérek könyörögtek,hogy hozzak neki cumit,mert állandóan sírt,ha nem cicin volt.Vett a férjem,behozta,teljes 1 nap csend volt. :-D

2010. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ráérsz még vásárolni:)

De:5-6 body(inkább 62-es mint 56-os legyen, de azért az is legyen 2-3 db.)

5-6 rugi, ebből is több 62-es

feje alá textilpelus, plusz büfiztetésre kb. 10 db.

mellszívó, cumi, én Avent cumisüveg készletet vettem, abban 4 cumisüveg van, 2 kicsi, 2 nagy. Nekünk szerencsére nem kellett. Melltartóbetét. Mi ennyit vásároltunk, egy újszülöttnek nem nagyon kell több dolog.

2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves első!

El tudnád nekem is küldeni?

Előre is köszönöm!!!

2010. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nem találom a táblázatom, de elkérem a barátnőmtől, és küldöm! Sztem holnap! Jó éjt! :) V.
2010. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:)neked is.
2010. márc. 14. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket vittem,semmi hiány nem volt.

Mama:

2 papucs (fürdéshez,sétához)

4-5 hálóing

1 köntös

Bugyik,eldobható,vagy sima(utolsó héten vásárold,mert úgyis kihízod)

Zokni

Egészségügyi betét (Tena Lady volt,1 cs.super,1 cs.extra)nekem alig maradt belőle

Volt aki olvasnivalót is vitt,nekem erre nem volt időm. :-D


3 törölköző (hajmosáshoz,kéztörlő,zuhanyzó)

szappan

tusfürdő,sampon

fogkefe +fogkrém

hajszárító

papírzsepi,szalvéta,wc papír

kés+villa+kanál+kiskanál+pohár

szoptatós melltartó

melltartó betét

mellszívó(hátha...nekem kellett)

tejfokozó tea

iratok

telefontöltő

fényképezőgép


Babának:

5 body

5 rugdalózó

takaró

sapka

eldobható pelenka

textil pelenka 5 db

popsitörlő+krém+fürdető

cumi

2010. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de otthonra ennyi nem elég nem?ilyen mindenféle cumisüvegmelegítő meg légzésfigyelő nem kell?
2010. márc. 14. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
20.49-es vagyok. Bocsi ezek kimaradtak,manócskám felriadt:)Nekem Avent sterilizálóm volt, mikróba használható.Sztem cumisüveg melegítő felesleges, hiszen ha tápszeres lesz, azt is úgy is frissen készíted neki, ha meg esetleg melegítesz, azt megteheted forróvizes edénybe is. Légzésfigyelőnk nem volt.
2010. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!