Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jár ki a védőnő a babához?

Meddig jár ki a védőnő a babához?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. A kötelező vizsgálaton voltunk nála és bejelentkezett szeptember végére, akkor már 7 és fél hónaposak leszünk. Minek jön akkor????
2011. aug. 25. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A miénk kis fiatal, jött mint a gép 6 hétig hetente, utána 1 éves koráig havonta.

Mondjuk volt itthon mérleg, ő hozta a centit, és a kötelező vizsgálatokat mind itthon csináltuk.

2011. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hozzánk is havonta egyszer jön. Azt mondta, ez 1 éves korig van így. De ő is mindig hozza a mérleget, meg a mérőszalagot, leméri itt. Nekem nem kell felmennem soha hozzá.

Én örülök, ha jön, mert mindig van kérdésem, amit összeírok egész hónapban. Mindig elmondja, éppen mi az újonnan bevezethető étel, mikre kell az adott korban odafigyelni.

2011. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Védőnője válogatja, lehet, hogy a tiednek kevesebb anyukája van, vagy lelkiismeretesebb, az is lehet, hogy elő van írva nekik, hogy milyen időközönként kell kimenni a családhoz. A miénk a babám 2 hetes korában volt nálunk utoljára, én viszem a babánkat minden hónapban mérésre, mert nem itthon mérjük. De múltkor pl zsinórban 3x nem volt ott mikor mentünk, pedig előre megbeszélt időpont volt, így 3 hónapig nem is látta a babát.
2011. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

09:30-as, neked nagyon jó védőnőd van! A mienk csak egy papírkát adott a baba 6 hónapos korában, egy felsorolást, hogy 9 hónapos koráig mit lehet bevezetni. Nem igazán világosít fel bármiről is. Ha valamilyen kérdésem merül fel, akkor feljövök a gyakori kérdésekre, vagy utánanézek könyvből.


(09:31-es voltam)

2011. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hétig hetente jött, utána havonta. De utoljára 6 hónapos korában volt itt azóta nem. 8 hónapos a baba.
2011. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hó után úgy tudom hogy csak egy évesen kellene mennie.
2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm egyetlen egyszer sem volt még nálunk. A lányom 3hónapos volt mikor új védőnőnk lett,most 18hónapos. Én hordom tanácsadásra ha fontos,még a teljes nevét sem tudom!
2011. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt, amikor hazahoztuk a kicsit a kórházból, most 4hónapos... Na, azóta nem volt...
2011. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!