Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől bukik ennyit? Minden...

Mitől bukik ennyit? Minden kaja után 3*4*? 3 és fél hós!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom,hogy mitől. Nekem monták,hogy sokat eszik, mohó, gyorsan eszik, stb. Sajnos elég sokáig bukott, vagyis inkább én hányásnak mondanám. Most már szilárdakat is eszik 3 hónapja, és néha még mindig van egy kis hányás. Szóval értelmes választ én sem kaptam, de semmi probléma nem volt belőle. Szóval ne izgulj, de azért kérdezz rá a gyerekorvosnál.

2010. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a babám,de már ritka,hogy sokat büfizik..Most majdnem 7.5 hónapos,és egy héten kb 2.szer ha sok jön ki belőle..

Nálunk brutális mennyiségek jöttek ki,de szerencsére hízott rendesen,így azt mondta a doki,hogy addíg meg nincsen baj...

Persze elég rossz volt ebbe belenyugodni,hogy csak ennyi az egész,hogy esetleg túl mohón evett,vagy sokat..,de hát úgy látszik,hogy tényleg ez állt a háttérben..

Azért kérdezz rá a védőnőnél,ha nagyon nyugtalanít a dolog..!

Nekem az első hónapokban így is hízott 1.3 kg-okat..,így nem paráztam rá a témára..


További jó babázást kívánok! :)

2010. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!