Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl bukik ennyit az 5hetes...

Mitöl bukik ennyit az 5hetes lányom? Talán sokat eszik vagy azért mert nem tartjuk a 3óránként? Nem is tudjuk mert akkor eszik amikor ö akar hiába adnám neki 3óramulva ha nem eszik! Anyatejes

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.éN LÁNYOM UGYANILYEN VOLT,TALÁN MERT MOHÓN EVETT,VOLT MIKOR ÓRÁNKÉNT.sOKAT KELL BÜFIZTETNI
2010. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3 hónapos kislányom is nagyon sokat bukott ill. bukik. Azt mondják, ha 6 hónapos koráig nem múlik el, akkor ki kell vizsgálni, reflux miatt is lehet. A kisbabákra ez teljesen jellemző, ilyenkor még nem zár jól a gyomrocskájuk:( Sokat kell büfiztetni! Ez esetben még hab a tortán, amikor beszorul a levegő:( Ha nem vagyok ott, meg is fulladhat....
2010. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy refluxos.
2010. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 9. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

16:49 es vagyok. Olvasd el ezt:


[link]


Gyermekorvos nekünk Nutritont írt fel, de 3 hétnél tovább nem adtam a gyereknek, attól sem bukott kevesebbet:(

2010. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babám 3 hós, és minden szopizás után bukik. Hallom a padlón a placcsot. De van olyan, hogy a feje alatt a textilpelust egy nap 10x ki kell cserélnem. A doki azt mondta, hogy a felesleget köpi ki, és el is tudom képzelni, mert picikém elég sokat eszik, elég sok a tejem. Azt is mondta a doki, hogy amíg a súlynövekedése rendben van (és rendben van, mert havonta kb. 800 grammot hízik), addig nincs semmi gond. Ne aggódj ezen, csak büfiztesd szorgalmasan.
2010. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!