Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. február 9-én vagy...

2010. február 9-én vagy közeli időpontban szült anyukák nem akartok beszélgetni?

Figyelt kérdés
A kórházból biztos ismerős nektek is néhány arc. Én szívesen váltanék néha levelet, vagy esetleg együtt sétálhatnánk a babákkal.Néha nagyon egyedül érzem magam.
2010. márc. 14. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
merre laksz?boldog babázást.ha tudok segíteni vagy unatkozol szólj nyugodtan írj.néha én is szoktam
2010. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát merrelaksz? Én Pécsen, akkor szültem.
2010. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szio!!

Én jan 19-én szültem... a szent imrében...te hol laksz??

Hogy telnek a napjaid a babóddal?

2010. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én február 18-án szültem a Dél-Pestiben, de Tökölön lakom. Egyedül vagyok itthon és most költöztünk ide, úgyhogy senkit nem ismerek és a pesti ismerőseim is nehezen tudnak ide kijönni. Én is csak e-mail-ezek a hasonszőrüekkel :-) Ha gondolod, írj.
2010. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy kezd elmenni a maradék csepp eszem is...Kecskeméten lakunk.Sajnos mindannyian messze vagytok.
2010. márc. 14. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:

január 17-én szültem és kecskeméti vagyok:-)

ugyan én nem vagyok egyedül, mer szinte mindig van velem valaki a gyereken kívül, de sokszor éreztem magam egyedül amikor a feladatokat egyedül csináltam. Most már másként van, hagyom érvényesülni az apukát és a nagymamákat is.

Levelezhetünk ha gondolod, illetve sétálhatunk együtt is, ha már végre vége lesz ennek a fránya télnek!

2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15.22-es vagyok..ne szomorkodj,nem szabad befordulni.én is eléggé egyedül vagyok...no de itt van a picim ,örülök neki..kiélvezem minden percét amikor ébren van..hamarosan jobb idő lesz ki tudtok majd mozdulni sétálgatni,játszótérre..ott megismerhetsz 1-2 jófej kismamit :)

Pároddal mi van?Ő is sokat van távol??Gondolom dolgozik???

Hívd oda anyudat,mamidat,vagy ha otthon van párod kérd meg hogy vigyázzon a picire...és a két etetés között mozdulj ki egy kicsit..akár egyedül is..jó lesz egy kis lazítás...

2010. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A párom itthon van velünk, igazán mindenben támogat, segít.Csak tudjátok, vannak olyan dolgok, amitjobb egy másik anyukával megbeszélni. Sokszor, ugyan nem mondja, de látom, hogy elege van a paráimból...egy nő, egy anyuka ezeket úgy gondolom inkább megérti.
2010. márc. 14. 18:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 17.58-as merre laktok?Mi a Széchenyi városban.KInél szültél?Kisfiú, vagy kislány?
2010. márc. 14. 18:15
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindannyiótoknakköszönöm a válaszokat, jól esett, hogy ilyen gyorsan reagáltatok.

Most fürdetek :)))

Boldog babázást!!!!Nuygodt éjszakát!

2010. márc. 14. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!